SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Demir adam Mehmet Topal!

Arka adalesinde ödem bulunan Mehmet Topal, tedavilere iyi cevap verdi ve dün takımla birlikte çalıştı. Van der Wiel tesislerde tedavi olurken, Fernandao ilk bölümde takım çalışmalarında yer aldı.

Güncellenme: 10:32, 29/10/2016
Demir adam Mehmet Topal!

Fenerbahçe’de arka adalesindeki ödem nedeniyle teknik heyeti endişelendiren Mehmet Topal'ın dün takımla çalışması sevinç yarattı. Advocaat'ın en güvendiği isimlerin başında gelen tecrübeli futbolcu, Karabük hazırlıklarında yer aldı ve “hazırım” mesajı gönderdi. Mehmet Topal'ın Karabük maçında oynamasında bir engel bulunmuyor.

28 Ekim 2016Alex de Souza`dan Tuncay ve Aurelio`ya çelenkAlex de Souza, Fenerbahçe’de şampiyonluk yaşadığı eski takım arkadaşları Tuncay Şanlı ile Mehmet Aurelio’nun Sakaryaspor’a imza attığı günde ikiliyi tebrik etti.İlgili Haberi Oku

FERNANDAO SEVİNDİRDİ

Diğer sakatlığı devam eden oyunculardan da iyi haberler geldi. Ağır bir sakatlık sürecinden geçen Fernandao, antrenmanın ilk bölümünde takımla birlikte çalıştı. Ardından takımdan ayrılan Sambacı, özel program doğrultusunda çalışmasına devam etti. Van der Wiel de tesislerde tedavi olurken, durumunun iyiye gittiği öğrenildi.