SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor para bastı: 120 bin liralık hedef…

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, 120 milyon liralık gelir hedefini aştıklarını belirtti, "2017 yılında bunun sürekliliğini sağlamayı hedefliyoruz" dedi.

Güncellenme: 12:26, 28/10/2016
Trabzonspor para bastı: 120 bin liralık hedef…

UEFA’nın mali açıdan denetim altında tuttuğu Trabzonspor’un Başkan Yardımcısı Bülbüloğlu, göreve geldikleri günden bu yana mali açıdan önemli yol aldıklarını söyledi. Çarpıcı açıklamalarda bulunan Bülbüloğlu, kulübün gelirlerinin şu anda 120 milyon lirayı aştığını dile getirirken şöyle konuştu:

“Şu anda 120 milyon lirayı aşan gelirin 2017 yılında da sürekliliğini sağlamamız gerekiyor. Bunun için çalışıyoruz. Kombine satışlarını da tamamlayarak iyi bir gelir elde etmeyi hedefliyoruz. Localarımızın da büyük çoğunluğu satıldı. Kalanların yakın zamanda biteceğine inanıyoruz. Ayrıca kulübün giderlerini de düşürmek istiyoruz.”

27 Ekim 2016Deniz Ateş Bitnel: Trabzonspor`a oyun oynandıSüper Lig’deki 2015-16 sezonunda oynanan Galatasaray – Trabzonspor maçında verdiği hatalı kararların ardından TFF’nin dinlendirme cezası verdiği Deniz Ateş Bitnel, gündem yaratacak açıklamalar yaptı.İlgili Haberi Oku

AKYAZI’DA SONA DOĞRU

Trabzonspor’un yapımı devam eden yeni stadı Akyazı’da çalışmalarda sona yaklaşıldı. Kasım ayında maçların oynanması planlanan Akyazı Stadı’nda çatı direklerinin sökülme işleminin gerçekleştirildiği, saha zemininde de çalışmaların devam ettiği belirtildi. İtalya’dan getirtilen ve bir bölümü Trabzon’a ulaşan çimlerin serim işlemine de başlanacağı kaydedildi.

SLOVAKYA FAHRİ KONSOLOSU GÜRKÖK’TEN YEMEK

TÜRSAB Doğu Karadeniz Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı ve Slovakya Trabzon Fahri Konsolosu Suat Gürkök, Trabzonspor’un Slovak oyuncuları Jan Durica ve Matus Bero’ya yemek verdi. Karşılıklı sohbet şeklinde geçen yemeğin sonunda Gürkök, Durica ve Bero’nun başarılı performans sergilediğini belirterek 2 futbolcunun yakasına nazar boncuğu taktı. Durica ise Gürkök’e teşekkür edip forma hediye etti.

27 Ekim 2016PFDK`dan Galatasaray ve Trabzonspor`a cezaPFDK yeni kararlarını açıkladı. Galatasaray ve Trabzonspor maçında çıkan olayların ardından iki kulübe de çeşitli cezalar verildi.İlgili Haberi Oku

DİVAN TOPLANIYOR

Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu, yarın toplanacak. Bordo mavili kulübün Divan Genel Kurul Toplantısı’nın saat 13.00’de Kadir Özcan Tesisleri Nizamettin Algan Salonu’nda yapılacağı açıklandı.