SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Obradovic: Kalbimizde Fenerbahçe aşkı var

Galatasaray galibiyetinden dolayı takımını tebrik eden Zeljko Obradovic, " İlk saniyeden son saniyeye kadar savaşıyoruz çünkü kalbimizde Fenerbahçe aşkı var" dedi.

Güncellenme: 23:03, 28/10/2016
Obradovic: Kalbimizde Fenerbahçe aşkı var

Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic ise, çok iyi bir maç oynadıklarını ifade ederek, “İlk defa THY Avrupa Ligi’nde aynı haftada 2 maç oynadık. Zalgiris maçından sonra takımı en iyi şekilde hazırlamaya çalıştık. Bu akşam çok iyi oynadığımıza inanıyorum. İniş çıkışlar çok normal.” dedi.

Galatasaray’ın inanılmaz bir taraftarı olduğunu ve takımlarını çok iyi desteklediklerini vurgulayan Obradovic, “Tüm oyunculardan çok büyük katkı aldık. Özellikle Kalinic’e teşekkür ediyorum. Zalgiris maçında sakatlandı ve buna rağmen oynamak istediğini söyledi. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz ve insanlar bunun farkına varıyor. Oyuncularımdan hep bunu istiyorum. Biz elimizden geleni yapalım sonuçlar önemli değil. İlk saniyeden son saniyeye kadar savaşıyoruz çünkü kalbimizde Fenerbahçe aşkı var” diye konuştu.

Obradovic: 7 – Ergin Atman: 4

Galatasaray Odeabank Başantrenörü Ergin Ataman ile Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic, bu karşılaşma ile birlikte Avrupa kupalarında 10. kez karşılaştı. Maçtan önce Obradovic'in 6-4 üstünlüğü bulunuyordu. Fenerbahçe'nin galibiyetiyle Obradovic galibiyet sayısını 7'ye çıkardı.

obradovic-ataman