SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da ‘Carlos Arroyo geri dönüyor’ iddiası

Galatasaray, Euroleague’de 3 maçını da kaybederken eleştirilerin odak noktası Russ Smith oldu. Ergin Ataman da Smith’i eleştirirken, Sarı-Kırmızılılar’ın, eski oyuncusu Arroyo için nabız yokladığı öğrenildi.

Güncellenme: 18:48, 28/10/2016
Galatasaray’da ‘Carlos Arroyo geri dönüyor’ iddiası

Euroleague'de Maccabi Tel Aviv'e yenilip 3'te 0 yapan Galatasaray Odeabank'ta fatura Russ Smith'e çıkmak üzere. Geldiği günden bu yana beklenin çok uzağında kalan ‘çaylak' Amerikalı hakkında konuşan Ergin Ataman, “Ne yazık ki çok hata yapıyor. Çok top kaybediyor, savunmada da yumuşak.

Kendisine gelmesini bekleyeceğiz. Bunun için yardımcı olacağız. Ama durumunda bir değişiklik olmazsa kenarda oturmaya devam edecek” dedi. Russ Smith, Maccabi karşısında 1 dakika süre alırken, Ataman'ın bu yorumları Smith'in gönderileceği şeklinde yorumlandı.

Ergin Ataman'la beraber hem Beşiktaş, hem de Galatasaray'da şampiyonluk yaşayan, şu anda da boşta olan Carlos Arroyo'nun tekrar Sarı-Kırmızılı ekibin gündemine geldiği öğrenildi. Önceki sezon maddi sıkıntılar nedeniyle sezon ortası Galatasaray'dan ayrılan ve büyük tepki gören Porto Rikolu oyuncu, geçen yıl Barcelona'da oynamıştı.

Halen boşta olan 37 yaşındaki yıldızla görüşüldüğü, Arroyo'nun ise geçmişteki sıkıntıları yaşamamak için, ‘Para garantisi' istediği bildirildi. Smith'in sözleşme feshi gerçekleşirse, Arroyo'nun da en kısa zamanda Türkiye'ye gelmesi bekleniyor.

Yayınlanma Tarihi:09:20,