SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dursun Özbek’i korkuttular

Tarihi proje için onay alan Dursun Özbek, en küçük hataya mahal vermemek için komisyon kuracak. İmzalar atılmadan önce tüm detaylar, uzman ekip tarafından dikkatlice incelenecek.

Güncellenme: 08:42, 28/10/2016
Dursun Özbek’i korkuttular

Riva ve Florya için genel kuruldan büyük oy farkıyla onay alan Galatasaray yönetimi, buna rağmen işi boşlamıyor.

Mesut YILDIRIM / ÖZEL HABER

Hem genel kurulda hem de camia içinde önemli muhalefet gören Başkan Dursun Özbek ve yönetimi bir komisyon kurma kararı aldı. Buna göre, Emlak Konut ile yapılacak sözleşmenin detayları uzman ekipçe incelenecek.

27 Ekim 2016Deniz Ateş Bitnel: Trabzonspor`a oyun oynandıSüper Lig’deki 2015-16 sezonunda oynana Galatasaray-Trabzonspor maçında verdiği hatalı kararların ardından TFF’nin dinlendirme cezası verdiği Deniz Ateş Bitnel, gündem yaratacak açıklamalar yaptı.İlgili Haberi Oku

FARUK SÜREN GİBİ OLMASIN

Anlaşmanın maddeleri, geri dönüşü olmayan imzalar atılmadan masaya yatırılacak. AIG'ye hisse devri sırasında Faruk Süren'in yaşadığı sorunları unutmayan Özbek, kendi isminin de zarar görmesinden endişeleniyor. Başkanın, yönetim kurulunda, “Hata yapamayız. Bu, Galatasaray'ın en önemli projesidir” dediği öğrenildi.

27 Ekim 2016PFDK`dan Galatasaray ve Trabzonspor`a cezaPFDK yeni kararlarını açıkladı. Galatasaray ve Trabzonspor maçında çıkan olayların ardından iki kulübe de çeşitli cezalar verildi.İlgili Haberi Oku

GAYRİMENKUL ORTAKLIĞI KURULACAK

Ayrıca yönetim, 500 milyon dolar girdi öngören projeden gelecek paranın vergi borçları gibi bazı kalemlere takılmasının önüne geçmek amacında. Söz konusu paranın tamamen kulübün banka borçlarına harcanmasını isteyen Dursun Özbek, gayrimenkul ortaklığı kurmanın peşinde. Bu konuda Ankara'da bürokratik çalışmalar yapılacak.

28 Ekim 2016Jan Olde Riekerink`ten Lukas Podolski`ye övgüJan Olde Riekerink, sakatlıktan gollerle dönen öğrencisi Lukas Podolski için övgü dolu ifadeler kullandı.İlgili Haberi Oku

MALİ İNCELEME SÜRÜYOR

Galatasaray yönetiminin büyük önem verdiği, son 10 yıla dair mali raporların görüleceği denetleme çalışmaları devam ediyor. İngiliz bir bağımsız denetleme firmasına verilen mali veriler didik didik ediliyor. Başkan Dursun Özbek'in seçildiği dönemde en önemli vaatlerinden biri olan mali incelemenin açıklanması için ise denetlemenin sonu beklenmeyecek. İngiliz firma, tamamladığı bölümleri yönetime verecek. Kulüp de bu raporları gelir gelmez kamuoyuyla paylaşacak.

Yayınlanma Tarihi:08:00,