SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Wesley Sneijder sayesinde yeni Bruma’lar gelecek!

Galatasaray, 7.5 milyon Euro serbest kalma maddesi bulunan Hollandalı yıldızdan gelecek para ile Avrupa’da gelecek vaat eden yıldız isimlere yönelecek.

Güncellenme: 08:24, 27/10/2016
Wesley Sneijder sayesinde yeni Bruma’lar gelecek!

AMKSPOR

Galatasaray’ın yıldız oyuncusu Wesley Sneijder için Katar kulüpleri harekete geçti. Arap temsilcileri, devre arasında Sneijder'in sözleşmesindeki 7.5 milyon Euro serbest kalma maddesini ödemeye hazır olduklarını belirtti. Böyle bir geliri geri çevirmek istemeyen yönetim, geçmiş dönemlerden farklı bir yol izleyecek. Bruma'nın gösterdiği başarılı performansı göz önüne alan sarı-kırmızılılar, parayı gençler için kullanacak.

27 Ekim 2016Şaka gibi! Galatasaray kupada zarara uğradıİlgili Haberi Oku

32 yaşına gelen Sneijder'i kadrosundan çıkarttıktan sonra yenilenmeyi düşünen Cimbom, scout ekibine forvet arkası araştırması için yetki verdi. Bruma, 10 milyon Euro'ya 2013-2014 sezonu başında sarı-kırmızılılara transfer olmuştu. Galatasaray, böyle bir rakam ödememek için gelecek vaat eden yıldız futbolcu ile şimdiden nabız yoklamaya başladı. “Yeni Bruma’lar” prensibiyle harekete geçen Cimbom'un taraftarı heyecanlandıracak isimlere yöneldiği öğrenildi.