SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Adanaspor, Galatasaray maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Osman Yereşen Tesislerinde, Teknik Direktör Krunoslav Jurcic nezaretinde gerçekleşen antrenman ısınma, çabukluk ve koordinasyon hareketleriyle başladı. Daha sonra 4 gruba ayrılan futbolcular pas organizasyonları üzerinde çalıştı. Antrenmanın ikinci bölümünde hücum varyasyonları üzerine çalışan turuncu-beyazlı ekip, bu bölümünde dar alanda çift kale maç yaptı. Yaklaşık 1 saat 40 dakika süren antrenman orta ve şut çalışmasıyla tamamlandı.

Öte yandan dizinde ağrı hisseden Hayrullah, takımdan ayrı çalışmalarını sürdürdü. Renan Diniz ise takımla birlikte çalışmalarına başladı. Barış Memiş ise salonda kuvvet çalışması yaptı. Turuncu-beyazlı ekip Galatasaray maçının hazırlıklarına bugün akşam devam edecek.

Tevfik Altındağ'a doğum günü süprizi

Adanaspor'un başarılı orta saha oyuncusu Tevfik Altındağ 28. yaş gününü takım arkadaşlarıyla kutladı. Osman Yereşen Tesisleri’nde antrenman bitiminde organize edilen sürpriz doğum günü kutlaması karşısında çok mutlu olan Altındağ, pastadaki mumları üfleyerek takım arkadaşlarının tebriklerini kabul etti. Altındağ, takım arkadaşlarına bu kutlamayı hazırladıkları için teşekkür etti.