SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Wesley Sneijder yuvadan uçuyor

Galatasaray'dan senelik 5 milyon Euro kazanan Wesley Sneijder, Katar’dan aldığı astronomik teklif nedeniyle ayrılmayı düşünüyor. Eşi Yolanthe’ye de konuyu anlatan 32’lik futbolcu yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor.

Güncellenme: 08:36, 26/10/2016
Wesley Sneijder yuvadan uçuyor

Galatasaray yönetiminin sezon başında elden çıkarmaya çalıştığı ve yüklü bir ceza kestiği Wesley Sneijder, devre arasında yuvadan ayrılabilir. Başkan Dursun Özbek'le yaptığı görüşmeden sonra kendisini tamamen Galatasaray’a vermeye başlayan 32 yaşındaki futbolcu için bu kez de Katar'dan çok önemli bir teklif geldi. Galatasaray'dan yıllık 5 milyon Euro kazanan Hollandalı'ya geri çeviremeyeceği bir teklif geldi.

24 Ekim 2016Galatasaray`ın derdi çok… Radikal kararlar geliyorİlgili Haberi Oku

Bugüne kadar hem Hollanda Milli Takımı'ndaki pozisyonu hemde kariyeri için sarı-kırmızılı takımdan ayrılmayı düşünmeyen Sneijder, bu kez ilerleyen yaşını da dikkate alarak Katar'a gitmeyi kafasına koydu. Konuyu eşi Yolanthe'ye de açan başarılı futbolcu, ailesini ikna edebilirse devre arasında ayrılacak. Bilindiği gibi Galatasaray’a 7.5 milyon Euro'luk serbest kalma maddesini ödeyecek her takım, Sneijder'i alabilir.