SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hakan Kutlu: İyi oyunumuz karşılığında puan almamız gerekiyor

Kayserispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, iyi oyun oynadıklarını ama puan alamadıklarını söyleyerek, "Bundan sonraki karşılaşmalarda puan almamız gerekiyor" dedi.

Güncellenme: 10:16, 26/10/2016
Hakan Kutlu: İyi oyunumuz karşılığında puan almamız gerekiyor

Kayserispor, Ziraat Türkiye Kupası maçında sahasında ağırlayacağı Bucaspor maçının hazırlıklarını sürdürdü. Kulüp tesislerinde, Teknik Direktör Hakan Kutlu yönetiminde antrenman yapan futbolcular, düz koşunun ardından ısınma hareketleri yaptı. Teknik çalışma ile devam eden antrenmanda, futbolcuların neşeli olduğu gözlendi.

“İyi oyunumuz karşılığında puan almamız gerekiyor”

Antrenman öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kayserispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, “Haftalardır iyi oyun oynadığımızı söylüyorduk ama hem fikstürümüz çok zordu hem de gerçekten şanssızlıklarla karşılaşmıştık. Özellikle Beşiktaş maçından sonra oynadığımız 2. yarı bize gelecek maçlardaki galibiyetin habercisi gibiydi. Şükürler olsun öyle de oldu. Antep maçında oyunun ilk 20 dakikalık bölümü hariç kalan 70 dakikada daha iyi futbol oynayan ve daha çok pozisyona giren daha çok isteyen bir takımımız vardı. Sonucunu da aldık. Bunu devam ettirmemiz gerekiyor. İyi oyunumuzun karşılığında artık puanlar almamız gerekiyor” ifadelerini kullandı.

“Antalyaspor maçının ciddiyetini biliyoruz”

Kutlu, “Önümüzde 2 tane maç var. Türkiye Kupası'nda oynayacağımız Bucaspor maçı ve arkasından oynayacağımız Antalyaspor maçı bizim için çok önemli maçlar. Antep galibiyetinin daha da iyi olabilmesi için özellikle Antalyaspor'dan galibiyetle ayrılmamız lazım. Onlar da iyi bir takım ama istedikleri sonuçları alamamışlar. Bizim açımızdan bu onları daha tehlikeli bir duruma getiriyor. Maçın ciddiyetini bilip o maçtan da galibiyetle ayrılmak istiyoruz” diye konuştu.