SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin Rus futbolcusu Roman Neustadter’ten şaşırtan itiraf!

Takım arkadaşlarının çok yetenekli olduğunu belirten Fenerbahçe'nin Rus futbolcusu Roman Neustadter, sahada elinden gelenin en iyisini yapmak için çalıştığını söyledi.

08:40 -
Fenerbahçe’nin Rus futbolcusu Roman Neustadter’ten şaşırtan itiraf!

Alman asıllı Rus futbolcusu Roman Neustadter, takımdaki diğer futbolcular kadar yetenekli olmadığını ama sahada her zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan bir oyuncu olduğunu söyledi. “Fenerbahçe'de forma giydiğim için çok gururluyum” diyerek konuşmasını sürdüren tecrübeli savunmacı, “Her zaman en iyi şekilde mücadele ediyorum. Takım arkadaşlarım kadar yetenekli değilim ama çok çalışıyorum. Uzun tarihi olan bir kulüpteyim. En iyisini yapmaya mecburum. Ben de her zaman bunu yapmaya çalışıyorum” ifadelerini kullandı.

26 Ekim 2016Fenerbahçe`de Ali Koç çılgınlığı!Ünlü işadamı Ali Koç’un başkanlığa talip olduğunu açıklaması camiada büyük heyecan yarattı. Taraftarlar, Karabükspor maçında eski yönetici için tribünlerin doldurulması çağrısı yaptı.İlgili Haberi Oku

TÜRKÇE ÖĞRENİYOR

Türkçe konuşmaya da başladığına vurgu yapan Neustadter, “Bazı kelimeler kullanıyorum. Benim ne dediğimi anlıyorlar. Türkçeyi öğrenmeyi deniyorum geliştirmeye çalışıyorum. Türkçe kitapları aldım, ileride Türkçe dersi de almayı istiyorum. Bulunduğunuz ülkenin dilini öğrenmek için çalışmak önemli. Çünkü insanlara kendini anlatmanız gerekiyor” dedi.

Son güncelleme: 09:41 26.10.2016