SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Ersun Yanal’dan 300 bin liralık jest!

Ersun Yanal’dan 300 bin liralık jest!

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, yardımcısı Ramazan Kartepe'ye 300 bin liralık yardımda bulundu.

Galatasaray galibiyeti ile kötü gidişe son veren Trabzonspor’da teknik direktör Ersun Yanal’ın yardımcısı Ramazan Kartepe’ye yaptığı jest camiada takdir topladı. Habertürk’te yer alan habere göre Ersun Yanal'ın, teknik ekibinde yer alan antrenör Ramazan Karatepe'nin yakalandığı hastalıktan kurtulmasında önemli bir rol oynadığı ortaya çıktı.

24 Ekim 2016Ersun Yanal geçmişi hatırlattıTrabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, bordo-mavili takımın başına geldiği ilk dönemdeki benzer tabloyu bu sezon yaşıyor. İlgili Haberi Oku

İstanbul'da uzun süren tedavisinin ardından normale dönen Ramazan Hoca'nın, özel sigortasında yer almayan bir madde başına bela oldu ve özel hastane Karatepe'ye 300 bin TL'nin üzerinde bir rakam çıkardı. Tam hastalıktan kurtulmuşken karşısına çıkan yüklü fatura, Karatepe'nin uykularını kaçırmaya başladı. Bu haber Ersun Yanal'ın kulağına gitti.

25 Ekim 2016Trabzonspor Başkan Yardımcısı Bülbüloğlu: Galatasaray galibiyetiyle yerden kalktıkTrabzonspor Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, Galatasaray galibiyetinin takımı için ciddi bir moral olduğunu belirtti, “Bu galibiyetle takımımız yerden kalktı. Ziraat Türkiye Kupası’nda Çorum Belediyespor, ligde ise Çaykur Rizespor maçlarını kazanmak istiyoruz” dedi.İlgili Haberi Oku

Tecrübeli teknik adam, adeta bunalıma giren Ramazan Hoca'ya haber göndererek, “O, hastalıktan kurtulmuş. Para hiç önemli değil. Merak etmesin, tüm hastane masraflarını ben karşılayacağım” diyerek 300 bin TL'nin üzerindeki rakamı ödedi ve Karatepe'yi yeniden hayata bağladı.

Yanal'ın teknik ekibinde mutlu bir şekilde görevini devam ettiren Ramazan Kartepe, bu büyük jest karşısında, “Ersun Hocama duacıyım. Allah ondan razı olsun” ifadelerini kullandı.