SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’deki kötü gidişatın ardından Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım bir hayli eleştirildi. Fenerbahçe taraftarları istifasını istedikleri Yıldırım’ı neredeyse gittiği her yerde eleştirmeye başladı.

Önce M.United deplasmanında ‘Yönetim istifa’ ve ‘Fenerbahçe babanın çiftliği değil’ tezahüratlarında bulunan Fenerbahçe taraftarı daha sonra da Konya’da havalimanında protestolarda bulundu.

26 Ekim 2016Fenerbahçe`de Ali Koç çılgınlığı!Ünlü işadamı Ali Koç’un başkanlığa talip olduğunu açıklaması camiada büyük heyecan yarattı. Taraftarlar, Karabükspor maçında eski yönetici için tribünlerin doldurulması çağrısı yaptı.İlgili Haberi Oku

ALİ KOÇ’TAN ADAYLIK AÇIKLAMASI!

Konyaspor-Fenerbahçe maçına saatler kala kritik bir gelişme yaşandı. Fenerbahçe taraftarının başkan olmasını istediği ancak uzun süredir sessizliğini koruyan Ali Koç, sonunda sessizliğini bozdu ve başkanlığa aday olduğu açıkladı.

Bu gelişmeler üzerine biz de Twitter’da okurlarımıza ‘Sizce Ali Koç, Fenerbahçe’nin başkanı olmalı mı?’ sorusunu sorduk. Anketimize katılan binlerce okurumuzun vermiş oldukları oylar, Ali Koç’un başkan olmasını açık ara farkla desteklediklerini ortaya koydu.

Twitter’da @Amkspor adresini takip ederek siz de anketlere katılabilirsiniz.

 

 

basliksiz-3

Yayınlanma Tarihi:09:20,