SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Yıldız oyuncular seks skandallarıyla konuşuluyor!

Yıldız oyuncular seks skandallarıyla konuşuluyor!

Spor camiasındaki isimlerin spor sahasındaki başarıları kadar özel hayatlarında skandallar eksik olmuyor. İşte spor dünyasında yaşanan seks skandalları...

Spor sahalarındaki başarılarını özel hayatlarına yansıtamayan yıldız isimler, skandallarıyla dillerden düşmediler! İşte yıldız sporcuların yaşadığı skandallar:

1 – Rihanna’dan Benzama ve Hamilton itirafı! 

Rihanna, ünlü sporcularla yaşadığı ilişkilerde herhangi bir duygusal bağın olmadığını, Real Madrid’in yıldız oyuncusu Benzama ve Formula 1 pilotu Hamilton’la sadece sevişmek için birlikte olduğu itiraf etti.

rihanna

2- “Yatağının yanında kırbaç bulunduruyor”

NBA’nın yıldız basketbolcusu olan Lamar Odom’un eski sevgilisinden itiraflar geldi.  Yatağının yanında kırbaç bulundurduğunu itiraf eden Khloe, yatak odasında değişik şeyler denemekten çekinmediğini açıkladı. Nazikçe yapıldığı ve kanatmadığı sürece “aşk ısırıklarına” da karşı olmadığını söyleyen Khloe, insanların kafeste olduğu videolar izlediğini bunlara karşı olduğunu  söyledi.

3 – Paylaştığı fotoğraf sosyal medyada olay oldu!

Bournemouth’in golcü futbolcusu Juan Iturbe’nin sevgilisi ile paylaştığı fotoğraf büyük yankı uyandırdı. Sosyal medya hesabından paylaşılan fotoğraf, sosyal medyada da yoğun ilgi gördü.

gonzale

4 – ABD’li spor muhabirinin çıplak görüntüleri olay yarattı!

37 yaşındaki Fox Sports muhabiri Andrews, 2008 yılında otel odasının kapısındaki gözetleme deliğinden Michael David Barrett tarafından videoya kaydedilmişti. Andrews’un bir hayranı, ünlü spor muhabirini takip edip otel odasındayken çıplak görüntülerini çekmiş, ardından da internette paylaşmıştı. ABD’li spor muhabiri Erin Andrews, çıplak görüntülerinin gizlice çekilip internete sızdırılmasının ardından başlattığı yargı sürecini kazandı. Mahkeme, Andrews’a 55 milyon dolar tazminata mahkum etti.

spor

5 – Ryan Giggs’le ilgili çok çarpıcı iddia!

Galler ve İngiltere’nin önemli futbol adamlarından Giggs için ortaya atılan iddia oldukça ilginç. Yıldız futbolcu Giggs’in kardeşinin eşiyle ilişki yaşadığı ortaya çıktı. Bu skandalların Giggs’in futbol kariyerini çok fazla etkilediği söylenemez. Futbol ve magazin dünyasına bomba gibi düşen bu haberden tam 4 yıl sonra ise Ryan Giggs, kardeşi Rhodri Giggs’i aradı ve kendisinden yaşananlar için özür diledi.

gigs