SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor yazarları Konyaspor-Fenerbahçe maçı için ne dedi?

Bu galibiyet kimseyi yanıltmasın, işler hâlâ kötü gidiyor. Eğer karşılaşmanın hakemi Bülent Yıldırım ve yardımcısı biraz cesaretli olabilselerdi, maçta işler daha farklı noktaya giderdi. Türk hakemlerinin en büyük sorunu eyyam yönetimleridir. (Selçuk Dereli - SÖZCÜ)
Bu maçı skordan bağımsız konuşmak, yorumlamak gerekir. İlk 45 Advocaat, ikinci 45 ise Aykut Kocaman'ın damga vurduğu, stratejik olarak bence harikulade bir maç izledik… (Ilgaz Çınar - AMK)
Fizik ve ikili mücadelesi yüksek maçta Fenerbahçe, istekli ve heyecanlıydı. Koşmaya da çalıştı Fener. Fenerbahçe ruhuyla oynadı Fener. (Argun Darıcı - KORKUSUZ)
Hakem Bülent Yıldırım ruhen ve bedenen miladı dolmuş bir hakem görüntüsünde. Fenerbahçe lehine verdiği penaltı doğru. (Ahmet Çakar-Sabah)
Fenerbahçe açısında baktığımız zaman deseler ki aman gelmeyin "yarım sıfır kazanın" onu kabul ederlerdi. İleride Emenike, Van Persie ve Lens'in dışında sahada hücum oyuncusu yok... Geri kalan oyuncuların hepsi defansif..(Rıdvan Dilmen - Fotomaç)
Siz habire "Şerefsiz" derseniz, "Köpek" derseniz, "Çaycı" derseniz. Diyeceğiniz bir kelime daha kalıyor. Bir gün onu da dersinz. Türkiye'deki futbolun zaten içine ettiniz. Etmeye devam edersiniz. (Erman Toroğlu - Sabah)
Top ceza sahası içinde Skrtel'in koluna çarptı mı çarpmadı mı? Bu soruları bana sorsaydı, cevabımı verdikten sonra sana "Sayın Aziz Bülent Yıldırım, cevaplarımla tatmin oldunuz mu?" derdim. (Engin Verel - Akşam)