SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Joshua – Klitschko maçı ertelendi

Anthony Joshua ile Wladimir Klitschko arasında 10 Aralık'ta gerçekleşmesi planlanan maçın Ukraynalı boksörün sakatlığı nedeniyle ertelendiği açıklandı.

09:25 -
Joshua – Klitschko maçı ertelendi

Tüm dünyanın merakla beklediği Anthony Joshua – Wladimir Klitschko arasındaki boks maçının ertelendiği duyuruldu. Tyson Fury'nin, Klitschko karşısına çıkamamasının ardından, 10 Aralık’ta Joshua ile karşılaşması planlanan Ukraynalı boksörün sakatlığı, dev mücadelenin ertelenmesine neden oldu.

23 Ekim 2016Alman sporcudan Türk antrenöre arabaAlmanya'nın Hamburg kentinde bulunan EC BOXING'e transfer olduktan sonra kulüp antrenörüyle çok iyi anlaşan Alman boksör Mario Daser, Türk antrenöre bir cip hediye etti. İlgili Haberi Oku

Antrenman sırasında baldırındaki bir kasta yırtık oluşan Klitschko, maça çıkamayacağını duyurdu. Bunun üzerine 10 Aralık’ta tüm ayrıntılarıyla ayarlanan organizasyonda Joshua’nın karşısına çıkacak rakip aranıyor. Aralık’ta başka bir rakiple karşılaşması beklenen Joshua’nun menajeri, Klitschko ile yapılacak maçı ise Mart ya da Nisan ayına yeniden ayarlamaya çalışıyor.