SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Çorum Belediyespor hazırlıklarını tamamladı

Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Çorum Belediyespor, Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu'nda 26 Ekim Çarşamba günü Trabzonspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamladı.

17:21 -
Çorum Belediyespor hazırlıklarını tamamladı

Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Çorum Belediyespor, Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu’nda yarın Trabzonspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamladı.

Nazmi Avluca Tesisleri’nde, Teknik Direktör Serdar Bozkurt yönetimindeki futbolcular antrenmana koşu ve ısınma hareketleriyle başlarken, 3 grup halinde yapılan 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla devam etti. Antrenman, taktiksel ve bireysel çalışmalarla noktalandı.

Antrenmanın ardından Teknik Direktör Serdar Bozkurt, Trabzonspor'un büyüklüğü ve gücü ile ilgili konuşmaya gerek olmadığını belirterek, “Türkiye'nin dört büyük takımından birisi. Çorum'da ağırlamaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Gurur duyuyoruz. Onları hem takım olarak hem şehir olarak hem de seyirciler olarak en güzel şekilde ağırlamamız gerekiyor. Bizi sahadaki futbol ilgilendiriyor. Oyunu çirkinleştirmeden kendi takımımız adına izleyenlere, futbolseverlere iyi bir Çorum Belediyespor izletmek istiyoruz. Güzel oyun oynamak istiyoruz. Sahada yapacaklarımız var. Biz oyunu çirkinleştirmeden güzelleştirerek iyi bir maç olsun istiyoruz. Böyle de olacağına inanıyoruz” dedi.

detay_resim

Son güncelleme: 17:22 25.10.2016