SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’tan Caner Erkin açıklaması! TFF’den rapor istediler!

Spor Toto Süper Lig'in 8. haftasında Antalyaspor karşılaşmasında sakatlanarak sahalardan 6 ay uzak kalacak olan Caner Erkin hakkında Beşiktaş'tan Milli Takım açıklaması geldi.

Güncellenme: 16:46, 25/10/2016
Beşiktaş’tan Caner Erkin açıklaması! TFF’den rapor istediler!

Beşiktaş, aşil tendonundan sakatlık yaşayan Caner Erkin ile ilgili TFF’den rapor istediklerini duyurdu…

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada;

30 Eylül 2016 tarihinde oyuncumuz Caner Erkin’in A Milli Takım aday kadrosunda olmadığı öğrenilince, oyuncumuzun birkaç haftadır süre gelen sol aşil tendon ağrısı (tendinit) nedeniyle, teknik heyet ve sağlık ekibinin ortak kararıyla 1 Ekim 2016 Cumartesi akşamı oynanan Çaykur Rizespor -Başiktaş maçı sonrası soyunma odasında oyuncunun sol aşil tendon kılıfı içerisine kendi kanından alınan trombosit hücre (PRP) injeksiyonu yapılmış olup, 4-5 gün ile 1 hafta dinlendirilmesi planlanmıştır.

Ertesi gün oyuncumuz ani bir karar ile A Milli Takım aday kadrosuna dahil edilince, A Milli Takım teknik heyeti ve Sağlık ekibi, oyuncumuza yapılan tedavi ve tedavi planlaması hakkında ivedilikle bilgilendirilmiştir.

Oyuncumuzun başarılı geçen ameliyat sonrası tedavi süreci başlamış olup; TFF Sağlık Kurulu ve A Milli Takım Sağlık Heyeti'ne oyuncumuza Milli Takım sürecinde (varsa) yapılan tedaviyle ilgili kulübümüze detaylı bilgilendirme yapılması için resmi başvuru yapılmıştır.

Saygılarımızla,

Beşiktaş JK

Yayınlanma Tarihi:16:45,