SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın sevinci kursağında kaldı

Aşil tendonu kopan Caner Erkin’in kendini yeniden bulup çok iyi form yakaladığı bir dönemde sezonu kapatması, Napoli’den sonra Antalyaspor'u da deviren Beşiktaş’ın sevincini adeta kursağında bıraktı.

Güncellenme: 08:48, 25/10/2016
Beşiktaş’ın sevinci kursağında kaldı

Antalyaspor maçının 70. dakikasında oyuna girip 81'de sol ayak bileği aşil tendonu kopan Caner Erkin'in 1 saat 45 dakika süren ameliyatı gece geç saatlerde Sağlık Kurulu Başkanı Dr.Sarper Çetinkaya tarafından gerçekleştirildi. Operasyonu başarılı geçen talihsiz futbolcu, 5-6 ay sonra antrenmanlara başlayabilecek ve bir mucize olmazsa sezonun geri kalan uzun bölümünde takımını yalnız bırakacak.

24 Ekim 2016`Caner hem milli takım hem de Beşiktaş için…`Beşiktaş futbolcusu Olcay Şahan, ameliyat olan Caner Erkin’in hem Beşiktaş hem de Milli Takım için önemli bir futbolcu olduğunu söyledi. İlgili Haberi Oku

Yeni takımına çok çabuk uyum sağlayan ve 9 resmi maçta mücadele eden Caner, bu şok sakatlığa kadar yıllardır siyah-beyazlı formayı giyiyormuş gibi başarılı performans gösteriyordu. Hırsıyla ve isabetli muz ortalarıyla taraftarın gönlünde taht kuran 28 yaşındaki oyuncu, milli takım için de büyük kayıp oldu. Siyah-beyazlı camiada Napoli zaferinin ardından ligde alınan 3-0'lık Antalya galibiyetinin sevinci gölgelendi.

24 Ekim 2016Caner Erkin taburcu olduDün akşam oynanan Antalyaspor maçında sakatlanan ve aşil tendonu kopan Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin taburcu oldu.İlgili Haberi Oku

SarperÇetinkaya, ameliyat sonrasında, Caner'in başına gelenin zamanla deformansyonla ortaya çıkan ve herkesin yaşayabileceği bir sakatlık olduğunu söyledi. Çetinkaya, “Futbolcu olmasanız bile günlük hayatta aşiltendonunuz kopabilir. Çabuk toparlayacağını düşünüyorum. İlk 1 ay ayağını basamayacak, dördüncü aydan itibaren yavaş yavaş koşulara başlar. Oynaması ise 5-6 ayı bulur” açıklamasında bulundu.