SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş, Caner Erkin’in bonservisini alıyor

Beşiktaş, Antalyaspor maçında aşil tendonu kopan Caner Erkin'in bonservisini Inter'den alıyor. Beşiktaş en az 6 ay sahalardan uzak kalacağı açıklanan milli futbolcu Caner Erkin'i ortada bırakmayacak. Yapılan özel anlaşma gereği Inter'e 1 milyon euro ödeyerek Caner’in bonservisini satın alma opsiyonu bulunan siyah­ beyazlı yönetim sezon sonu gelmeden bu hakkını kullanacak.

08:53 -
Beşiktaş, Caner Erkin’in bonservisini alıyor

Beşiktaş Yönetimi, Antalyaspor maçının ikinci yarısında sol ayak aşil tendonu kopan Caner Erkin'e sahip çıkacak. Siyah­beyazlıların, Inter'den satın alma opsiyonuyla birlikte 1 yıllığına kiralanan milli futbolcunun bonservisini alacağı bildirildi.

25 Ekim 2016Beşiktaş`ın sevinci kursağında kaldıAşil tendonu kopan Caner Erkin'in kendini yeniden bulup çok iyi form yakaladığı bir dönemde sezonu kapatması, Napoli'den sonra Antalyaspor’u da deviren Beşiktaş'ın sevincini adeta kursağında bıraktı.İlgili Haberi Oku

En az 6 ay sahalardan uzak kalacak olan Caner'in durumuyla ilgili Beşiktaş Sağlık Kurulu ile görüşecek olan siyah­beyazlı yönetim, yetenekli futbolcunun geleceği hakkında kararını verecek. Yapılan anlaşmaya göre Inter'e 1 milyon euro ödemesi halinde Caner'in bonservisini satın alma hakkı bulunan Beşiktaş bu konuyu şimdilik gündeme getirmeyecek. Milliyet’in haberine göre; Milli futbolcunun şimdiye kadar ortaya koyduğu performanstan çok memnun olan siyah ­beyazlı yöneticiler ilerleyen aylarda Çizme ekibi ile görüşerek bonservis pazarlığına başlayacak. Kulüpler arasında anlaşma sağlanırsa 1 milyon euronun çok altında bir rakama Caner'in bonservisi Beşiktaş'a geçecek.

Zor günlerinde Caner'e sahip çıkmak isteyen siyah­beyazlı yöneticilerin kendi aralarında yaptıkları değerlendirmede görüş birliğine vardıkları vurgulandı. Beşiktaşlı yöneticilerin, “Caner bu sezon oynadığı her maçta takıma önemli katkılar sağladı. Futbol hayatı bitmediği sürece, Caner Erkin bizim oyuncumuzdur. Gerekirse sezon sonu gelmeden bonservisini de alırız” diye konuştukları aktarıldı.

25 Ekim 2016Beşiktaş`ın tek rakibi Real MadridLa Liga'da Atletico Madrid, Sevilla'ya kaybedince Avrupa'da bu sezon bileği bükülmeyen iki takım kaldı: Beşiktaş ve İspanyol devi Real Madrid…İlgili Haberi Oku

Son güncelleme: 09:44 25.10.2016