SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ali Şen: Artık Fenerbahçe konusunu kapattım

Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Divan Kurulu’nda yaptığı açıklamalar ile gündeme damga vurarak, kendisini istifaya davet eden Fenerbahçe Onursal Başkanı Ali Şen’e çok sert yanıt verdi ve ortalık yangın yerine döndü.

Murat BOZKURT
Güncellenme: 12:20, 25/10/2016
Ali Şen: Artık Fenerbahçe konusunu kapattım

Başkan Aziz Yıldırım, kendisini istifaya davet eden Fenerbahçe Onursal Başkanı Ali Şen hakkında; “Ali Şen, bundan sonra konuşmak istiyorsan buraya gel. Öyle onursal başkan falan olma isteğim yok. Benim derdim belada, Yargıtay… Ben bunu çözeyim, zaten kendim ayrılacağım diye deklare ettim. Şerefsiz ve ahlaksızlar her gece bunu işliyor. Ben ‘bu kulübün kapısında bekçi olurum’ dedim. 18 senemi bu kulüp için verdim. Mutlu muyum, mutluyum. Benim için onurdur. Bu onurun, şerefin de karşılığı olmalı yani…” demişti.

25 Ekim 2016Ali Koç`un adaylığını açıklaması büyük yankı uyandırdı!Fenerbahçe camiasının büyük umutlarından olan işadamı Ali Koç, sarı-lacivertli kulübün bir sonraki kongresinde aday olacağını resmen açıkladı. Aziz Yıldırım’a tepkili olan büyük bir kitlenin başkan olmasını istediği Ali Koç’a Ali Şen’den destek gelirken, Rıdvan Dilmen’den eleştiri geldi!İlgili Haberi Oku

A Spor’da yayınlanan takım oyunu adlı programa telefon ile bağlanan Ali Şen, yaptığı açıklamada;

“Aziz Yıldırım’ın istifaya çağrılmasına çok üzülüyorum.Tribünde yaş ortalaması 18 olan gençler Aziz Yıldırım göreve geldiğinde yeni doğmuşlardı. Bu hareketleri yapmalarını onaylamıyorum. Ancak başkanın da taraftarlarla girdiği bu münakaşalar da hoşuma gitmiyor. Aziz Yıldırım bizim başkanımız. Fenerbahçe tarihinde olmayacak kadar büyük destek göstermiştir taraftarlarımız Aziz Yıldırım’a. Taraftar maç içerisinde tepkisini koymuştur” dedi.

Dün akşam ise ünlü iş adamı Ali Koç, Fenerbahçe kulübü başkan adaylığını açıkladı. Bu karar hakkında görüşlerini almak istediğimiz Fenerbahçe Onursal Başkanı Ali Şen ise bize ilginç bir yanıt verdi;

“Artık Fenerbahçe konusunu kapattım. Gazetelerde her yerde çıktı zaten. Daha Fenerbahçe ile ilgili konuşmayacağım” şeklindeki sözleriyle son noktayı koydu.

 

Yayınlanma Tarihi:11:21,