SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Aboubakar’ın dopingi aile!

Aboubakar’ın dopingi aile!

Napoli karşılaşmasına kadar oynadığı karşılaşmalarda etkisiz kalan ve son vuruşları yapamayan Vincent Aboubakar, son 2 maçta 3 gol atmayı başardı. Kamerunlu golcü, ailesinin yanına gelmesinin büyük moral olduğunu belirtti.

Napoli ağlarını 2 kez havalandıran Vincent Aboubakar, Antalyaspor'u da boş geçmedi, gol sayısını 3'e yükseltti. Kötü günleri geride bırakan Kamerunlu forvet yaşadığı mutluluğu yakın çevresiyle paylaşırken, çarpıcı ifadeler kullandı.

Ailesi İstanbul'a geldikten sonra gerçek kimliğine bürünen Aboubakar'ın, “Ailem yanıma gelince çok daha başarılı olmaya başladım. Benim için iki önemli sorun vardı. Birincisi ailemin uzakta olması, ikincisi ise Beşiktaş ile kamp dönemi geçirmemiş olmam. Takımı ve arkadaşlarımı artık yavaş yavaş daha iyi tanıyorum. Eğer buraya daha erken gelseydim durumum çok daha farklı olabilirdi. Her gün daha çok çalışarak takım arkadaşlarımla birlikte Beşiktaş'ın başarısı için mücadele ediyorum” diye konuştuğu bildirildi.

25 Ekim 2016Dusko Tosic net konuştu!İlgili Haberi Oku

 

DERS GİBİ GOL!

Skorer’in haberine göre Kartal'ın, Antalyaspor'a attığı ikinci gol örnek oldu. Şenol Güneş'in bol paslı oyun düzenine çok uygun olan Beşiktaş atağı, adeta derslik bir gol gibi sayıldı. Talisca'nın bitirdiği hücumdan önce tam 13 isabetli pas yapıldı. Bu 13 pasın tek toplarla gelmesi ve 9 farklı futbolcudan çıkması dikkat çekti. Özellikle Fabricio'nun bu pas akışı içerisinde 2 kez topu yönlendirmesi ayrı bir detaydı. Talisca'nın neticelendirdiği pozisyon, aynı zamanda bu sezon 8 haftalık periyotta ligin en organize atağı olarak kayıtlara geçti.