SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son dakika haberi: Ali Koç Fenerbahçe başkanlığına adaylığını açıkladı

Ünlü iş adamı Ali Koç, bir sonraki kongrede Fenerbahçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Koç'un bu kararı büyük alkışlarla karşılık gördü.

Güncellenme: 20:44, 24/10/2016

Saygı ÖZTÜRK / SÖZCÜ

Ali Koç, Fenerbahçe başkanlığına adaylığını açıkladı. Kurucusu olduğu 1907 Fenerbahçeliler Derneği’nde konuşan ünlü iş adamı Ali Koç, bir sonraki kongrede Fenerbahçe’ye başkan adayı olacağını açıkladı.

Dernekteki toplantıda Ali Koç, “Basından duymayın benden duyun, kongrede başkanlığa adayım” diye konuştu. Fenerbahçe başkanlığı adaylığına adaylığını açıklayan Koç’un bu kararı büyük alkış topladı.

1907 İstanbul Fenerbahçeliler Derneği’nde Arsenal kulübü eski başkanı David Dein’in de konuşmacı olarak katıldığı konferansta söz alan Ali Koç, gelecek kongrede başkanlığa aday olduğunu belirtti. Adaylığını Fenerbahçeliler’in kendisinden duymasını arzuladığını kaydeden Koç’un sözleri, büyük ilgi topladı.

AZİZ YILDIRIM: KENDİNE GÜVENEN GELECEK

Geçtiğimiz günlerde yapılan yüksek divan kurulunda konuşan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, görevi bırakmayacağını söyleyerek seçim yolunu gösterdi. Divanda söz alan Yıldırım, Seçimle geldik seçimle gideriz. Aday olmak için şart koşmayacaklar, kendine güvenen gelecek. Yargıtay kararı açıklanana ve lehine olana kadar buradayım. Yargıtay kararının olumlu çıkacağını bilsem şerefsizim bırakırım ama; bunlar böyle yaptıkça sizin huzurunuzda şerefimle gelir aday olurum” ifadelerini kullanmıştı.

21 Ekim 2016Fenerbahçe taraftarından Ali Koç`a çağrıFenerbahçe taraftarları alınan kötü sonuçlardan yönetimi sorumlu tutuyor. Sarı-lacivertli taraftarlar sosyal medyada Ali Koç’un başkan olması için kampanya başlattı.İlgili Haberi Oku

 

Yayınlanma Tarihi:19:53,