SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Süper Lig'in 9. haftasında Adana'ya konuk olmaya hazırlanan Galatasaray’da taraftarlar bilet fiyatlarına tepki gösterdi. 29 Ekim Cumartesi günü 5 Ocak Fatih Terim Stadı'nda oynanacak mücadelenin bilet fiyatları belli oldu. En ucuz biletin 75 TL olduğu mücadele için taraftarlar sosyal medyada kampanya başlatıp seslerini yönetime duyurmaya çalışıyor.

24 Ekim 2016Maganda kurbanı gence Galatasaray-Dersimspor maçı için davetGalatasaray ile Türkiye Kupası'nda 25 Ekim Salı günü karşılaşacak Dersimspor yöneticileri, Sultangazi'deki Gazi Mahallesi’nde arkadaşları ile yolda yürürken bir magandanın tabancasından çıkan kurşunun ensesinden omuriliğine isabet etmesi sonucu göğüsten alt tarafı felç olan 18 yaşındaki Ahmet Emre Çavuş'u maça davet etti.İlgili Haberi Oku

TARAFTAR ÜZERİNE DÜŞENİ YAPIYOR

Önceki gün Trabzonspor ile oynanan maçta sezonun seyirci rekorunu kıran sarı-kırmızılı taraftarlar takımlarına gereken desteği veriyor. Galatasaray ürünlerine akın edip, stadı dolduran taraftar, takımdan aynı performansı göremiyor. Her geçen hafta stadı daha fazla dolduran taraftarlar, Süper Lig'deki en fazla seyirciye sahne olan 3 maçta da bulundu.

Yayınlanma Tarihi:11:02,