SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatura Jan Olde Riekerink’e kesildi

Oyuna müdahale etmede geciken ve kadro tercihleriyle eleştirilmeye başlanan Galatasaray teknik direktörü Jan Olde Riekerink, ilk 8 haftalar baz alındığında geçen yıla göre Hamza Hamzaoğlu ile aynı puanı topladı.

Güncellenme: 08:36, 24/10/2016
Fatura Jan Olde Riekerink’e kesildi

Galatasaray’da Trabzonspor yenilgisinin ardından Jan Olde Riekerink'in hataları konuşulmaya başlandı. Sneijder'i henüz tam olarak hazır olmadan sahaya süren Riekerink, kondisyon problemi yaşayan Poldi'yi de aynı anda 11'de oynattı. Cavanda tercihinin yanlış olduğu anlaşılan 53 yaşındaki teknik adam, oyuna müdahale etmekte de gecikti. Trabzon karşısında sergilenen futboldan rahatsız olan Riekerink, hiç kimsenin gözünün yaşına bakmayacak ve daha sert bir tavır takınacak.

23 Ekim 2016Trabzonspor`un Galatasaray galibiyetini kutlamak isterken kızını vurduTrabzonspor’un deplasmanda Galatasaray’ı yenmesinin ardından sevincini silah sıkarak kutlamak isteyen bir bordo-mavili taraftarın başına oldukça trajik bir olay geldi.İlgili Haberi Oku

Altyapı sorumlusu olarak geldiği Galatasaray'da, vatandaşıWesley Sneijder'in de etkisiyle teknik direktörlük koltuğuna geçen Jan Olde Riekerink, sezona çok iyi bir başlangıç yapmıştı. 2 ezeli rakibinden iki kupa kazanıp, ilk 7 haftayı da namağlup geçen Hollandalı çalıştırıcı, TT Arena'daki Trabzon yenilgisi ve oynanan vasat futbol sonrasında eleştirilerin odak noktası haline getirildi.

22 Ekim 2016Rıdvan Dilmen`den Riekerink eleştirisiGalatasaray’ın Trabzonspor yenilgisini değerlendiren Rıdvan Dilmen, Jan Ode Riekerink’in oyunu doğru okuyamamasına dikkat çekti.İlgili Haberi Oku

BEKLEMEDEN OYNATTI

Hollanda Milli Takımı'nda sakatlanan Sneijder'i henüz tam olarak hazır olmadan sahaya süren Riekerink, kondisyon problemi yaşayan Poldi'yi de aynı anda 11'de oynattı. Cavanda tercihinin de yanlış olduğu anlaşılan 53 yaşındaki teknik adam, oyuna müdahale etmekte de gecikti. Üstelik geçen sezon başarısız olduğu için gönderilen Hamza Hamzaoğlu ile 8. hafta itibariyle aynı puanı topladı.

Yayınlanma Tarihi:08:33,