SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor yazarları Galatasaray – Trabzonspor maçı için ne dedi?

Galatasaray'ın yediği golde ofsayt tartışmaları var ancak yardımcı hakemin kararının doğru olduğunu düşünüyorum. Yardımcı hakem için zor bir pozisyon olsa da N'Doye topun gerisinde. (Selçuk Dereli - SÖZCÜ)
Galatasaray ciddi fırsatı tepti. Levent Nazifoğlu, “Olağanüstü kongrede ‘hayır' çıkarsa takım etkilenir” demişti. Kongreden ‘evet' çıktı ama görüldüğü gibi parayla saadet olmuyor. (Kadir Çetinçalı - AMK)
İki takım da istekliydi. İkili mücadelesi fizik gücü yüksek maç oldu. Trabzonspor, dikkatli ve alan kapatarak savunmada kalabalık oldu, ani ataklarla rakip kaleye etkili ziyaretler yaptı. İstediği 3 puanı alıp gitti. (Argun Darıcı - AMK)
 Ben Jan Olde Riekerink'in neden oyuna Nigel De Jong'u soktuğunu gerçekten öğrenmek istiyorum. Özetle oyuncu değişikliklerinin Galatasaray lehine geliştiğini çok az görüyorum ben. Problemi oyuncu çözer ama anahtar antrenördedir. (Rıdvan Dilmen - Sabah)
Riekerink sempatik adam, efendi adam diye konuşulup pompa yapılıyordu. Riekerink Bey dediler, Riko dediler iyi güzel de Beşiktaş, İtalya'da Napoli'yi yenmiş. Sen G.Saray'ın hocası olarak çıkıyorsun "Beşiktaş'ın golü ofsayt" diyorsun. Sana ne be kardeşim. (Erman Toroğlu - (Fotomaç)
Galatasaray uzun zaman sonra ilk defa Muslera’nın devreye girmediği hatta oyunda gözükmediği bir maçı kaybetti. Diğer taraftan, Durica ve Uğur Demirok’un mücadelesi ve savaşı da takdire şayandı. Şans da yanlarındaydı ve sezonun galibiyetini şimdiden aldılar. (Hakan Ünsal - Hürriyet)
Ben bu kadar çaresiz bir G.Saray ender gördüm. Zaten ilk haftadan beri kötü oynuyor takım ve lastik dün patladı. Göreceksiniz Riekerink ve G.Saray balonu her hafta sönüp gidecek. (Serhat Ulueren - Vatan)
Tolga ekmeğini taştan çıkarıp pozisyonlar üretti ama bu yetmedi. Sneijder kötü, Selçuk verimsiz, Riekerink'in bu sıkışmayı erken tespit edip Josue'yi daha erken oyuna alması gerekirdi. (Uğur Meleke - Hürriyet)