SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray ofsaytta!

!17’de N’Doye’un ofsayt kokan golünün yanı sıra 71’de Durica’nın Lukas Podolski’yi ceza alanı içinde düşürmesini görmezden gelen Fırat Aydınus tartışmalı bir yönetim gösterdi.

Güncellenme: 10:08, 23/10/2016
Galatasaray ofsaytta!

Galatasaray’da, Trabzon yenilgisinin şoku yaşanırken mücadelenin hakemi Fırat Aydınus'un yönetimi de büyük tepki topladı. 17. dakikada N'Doye'un attığı gol ofsayt kokarken, 71'de ise Durica'nın ceza alanı içerisinde eliyle Lukas Podolski'yi çekip düşürmesi de ‘es' geçildi. Zaten etkili bir performans ortaya koyamayan sarı-kırmızılılar, gelen tartışmalı kararların da etkisiyle iyice dağıldı.

22 Ekim 2016Levent Nazifoğlu: Bu süreç aşılacaktırGalatasaray’da yönetici Levent Nazifoğlu, genel kuruldan çıkan kararın Galatasaray takımını etkileyeceği yönündeki sözleri üzerine açıklama yaptı.İlgili Haberi Oku

Dakikalar 90+1'i gösterdiğinde işaret ettiği 5 dakikalık uzatma ile de Galatasaray Sportif A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu'nun eleştirilerine maruz kalan Aydınus'la Galatasarayy bir türlü kazanamıyor. Fırat Aydınus'un yönettiği son 4 karşılaşmada 2 mağlubiyet alan Galatasaray, diğer 2 maçta ise sahadan yalnızca 1'er puanla ayrılabildi. Bu şanssızlık dün de bozulmadı.