SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ali Şen’den Aziz Yıldırım’a: Artık dikiş tutmaz

Eski Fenerbahçe Başkanı Ali Şen, Fenerbahçe taraftarı ile başkanı ayrı düştüğünü ve artık geriye dönüşün olmayacağını söyledi.

Güncellenme: 00:38, 23/10/2016
Ali Şen’den Aziz Yıldırım’a: Artık dikiş tutmaz

Fenerbahçe’nin efsane başkanlarından olan Ali Şen, Aziz Yıldırım’ın kongredeki sözlerinin ardından açıklamalarda bulundu. Yıldırım’ın kulübe büyük hizmetler verdiğini vurgulayan Şen, “Fenerbahçe başkanı ile taraftar ayrılırsa o yama artık bir araya gelmez. Artık dikiş tutmaz” diye konuştu.

Ali Şen A Spor Kanalı’nda şu açıklamaları yaptı:

“Bu kadar yıl hizmet ediyorsunuz. Gecesini gündüzünü verdi. Kimse mükemmel değil. Aziz Yıldırım ile sıcak bir arkadaşlarım yok; ama Fenerbahçe başkanı. Ben onun hakkında hiçbir zaman arkadan konuşmadım. Ben Fenerbahçe başkanlığını bıraktım, futbolcular beni omuzlarına aldı, statta bir şarkısın sen şarkısını söylüyorlardı. Herkesin elinde beyaz mendil vardı. Aziz Yıldırım da güzel günler yaşadı. 18-19 yıl çalışacaksınız millet size yuh çekecek.”

ADAYIN ÇIKMASI LAZIM

“Fenerbahçe’nin başkan adayı kim o kişi çıkacak. Aziz Yıldırım doğru diyor, adayın çıkması lazım. Fenerbahçe taraftarı başkanla ayrılırsa o yama artık bir araya gelmez. Bu ortaya çıkmıştır. Artık dikiş tutmaz. Başkan yanlış söylüyor. Orada maça giden herkes hakiki Fenerli. Oraya gelen herkes has Fenerbahçeli. Buna ben alışığım. Milyonlarca taraftar Ali Şen başkan Fenerbahçe şampiyon derken, bunlar paralı taraftarlar diyorlardı. “

Yayınlanma Tarihi:00:31,