SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Volkan Demirel ve Mehmet Topal’dan uyarı

Takım arkadaşlarıyla toplantı yapan Fenerbahçe kaptanı Mehmet Topal ve Volkan Demirel, başarısızlığın sorumlusunun kendileri olduğunu belirterek “Bu durumdan çıkaracak olan da biz olacağız” dedi.

Güncellenme: 10:40, 22/10/2016
Volkan Demirel ve Mehmet Topal’dan uyarı

Manchester United hezimeti sonrasında sarı-lacivertli futbolcular, otelde, teknik heyet ve yönetimin yer almadığı bir toplantı gerçekleştirdi. Zaman zaman seslerin yükseldiği görüşmede tüm oyuncular bütün sorunlarını ortaya döktü, herkes daha fazla sorumluluk alınması gerektiği yönünde görüş birliğine vardı. Takım kaptanı Mehmet Topal, “Burada sorunlarımızı çözeceğiz ve bu durumdan daha da güçlenerek çıkacağız. Fenerbahçe'ye yakışır bir mücadele vermeliyiz. Biz bu kötü günleri de aşacağız” dedi.

22 Ekim 2016Fenerbahçe`de Van Persie ve Emenike krizi!Fenerbahçe’nin golcüleri Robin van Persie ve Emenike, devre arasında takımdan ayrılmanın planlarını yapıyor.İlgili Haberi Oku

İŞİMİZİ YAPMALIYIZ

Volkan Demirel, takımın bu duruma gelmesinde en büyük suçun futbolcularda olduğunu belirtti. “Fenerbahçe'yi bu durumdan çıkaracak olan da biz olacağız” diyen tecrübeli kaleci, “Kulübümüzün ismine yakışır bir futbol ortaya koyamıyoruz. İlk önce biz işimizi doğru yapmalıyız. Böyle devam edemez. İşimizi doğru yaparsak başarıya ulaşırız, daha fazla çaba göstermeliyiz. Bir sıkıntı olduğu belli. Bu sıkıntıyı gidermek için de üzerimize düşen bütün görevleri yapmalıyız” ifadelerini kullandı.