SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Günün spor ekranı

Günün spor ekranı

FUTBOL

Spor Toto Süper Lig

A. Alanya-Bursaspor………………. Lig TV……..16.00

Galatasaray-Trabzonspor………… Lig TV……..19.00

Akhisar Bld.-Adanaspor……….. Lig TV 2……..19.00

TFF 1. Lig

Bandırma-Ümraniye…………….TRT Avaz……..13.00

Denizli-Gaziantep BB………….. TRT Spor……..13.00

Sivasspor-Şanlıurfa……………… TRT Spor……..17.00

Giresunspor-Boluspor………….TRT Avaz……..19.00

Spor Toto 2. Lig

Sivas Bld.-Ofspor………………… Kanal 58……..13.30

İspanya Ligi

Espanyol-Eibar……………………. Lig TV 4……..14.00

Valencia-Barcelona……………… Lig TV 3……..17.15

Real Sociedad-Alaves.Digiturk Kanal 91……..19.30

Granada-S. Gijon………………… Lig TV 2……..21.45

Spor Toto 2. Lig

İnegölspor-Kırklareli……………. Kanal 16……..15.00

Spor Toto 3. Lig

Gümüşhane-Aydınspor………….. Çay TV……..14.00

İngiltere Ligi

Bourenmouth-Tottenham…….. Lig TV 3……..14.30

Arsenal-Middlesbrough………… Lig TV 4……..17.00

Leicester-C. Palace……………Smart Spor……..17.00

Liverpool-West Bromwich…….. Lig TV 3……..19.30

İskoçya Lig Kupası

Glasgow Rangers-Celtic…….. Tivibuspor……..16.15

Almanya Ligi

Ingolstadt-B. Dortmund……Eurosport 2……..16.30

B. Münih-M'Gladbach………Eurosport 2……..19.30

Rusya Ligi

Ural-Spartak Moskova……. Tivibuspor 3……..17.00

İtalya Ligi

Sampdoria-Genoa……………….. Lig TV 4……..19.00

Milan-Juventus……………………. Lig TV 3……..21.45

Hollanda Ligi

Go Ahead Eagles-Twente….. Tivibuspor……..19.30

PSV-Sparta Rotterdam……. Tivibuspor 3……..20.45

Fransa Ligi

Nantes-Rennes……………………. Lig TV 4……..21.00

Portekiz Ligi

S. Lizbon-Tondela………….. Tivibuspor 2……..20.15

Porto-Arouca…………………… Tivibuspor……..22.30

BASKETBOL

VTB Ligi

Astana-VEF Riga……………. Tivibuspor 3……..13.00

Spor Toto Basketbol Süper Ligi

İstanbul BB-Beşiktaş…………….. Lig TV 2……..14.00

Karşıyaka-Trabzonspor…………. Lig TV 2……..16.00

Darüşşafaka-Gaziantep………. NTV Spor……..19.00

Bilyoner.com Kadınlar Ligi

YDÜBGD-Fenerbahçe………….. TRT Spor……..15.00

Almanya Ligi

Vechta-Bremervahen…………Tivibuspor 4………21.30

VOLEYBOL

Kadınlar Dünya Kulüpler Kupası

Yarı Final Eczacıbaşı Vitra-VakıfBank…… NTV Spor……..08.00

Volero Zürih-Pomi……………….NTV Spor……. 14.30

HENTBOL

Erkekler Şampiyonlar Ligi

Beşiktaş Mogaz-Holstebro…. Smart Spor……..15.00

FORMULA 1

ABD Grand Prix

Sıralama turları………………..Smart Spor……..21.00