SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray taraftarı rekor kıracak

Galatasaray taraftarı rekor kıracak

Sezonun seyirci rekorunu TT Arena’daki Antalyaspor maçında kıran (40.812) G.Saraylı taraftarlar, bugünkü zorlu mücadele öncesinde yaklaşık 45 bin bileti tüketerek boş koltuk bırakmayacak.

Bu sezon taraftarıyla kıskanılacak bir birliktelik sağlayan Galatasaray, Trabzon karşısında da kapalı gişeye oynayacak. Yönetimin biletlerde uyguladığı indirimli fiyatlar ve kampanyaların da etkisiyle TT Arena'ya akın eden taraftarlar her hafta rekor kırıyor. Arena'daki son mücadelede Antalya karşısında 40.182 seyirciye oynayan Galatasaray, sezonun rekoru kırmıştı.

22 Ekim 2016Arena Aslanı GalatasarayZirveyi Başakşehir ve Beşiktaş'la birlikte paylaşan Galatasaray, bugün sahadan 3 puanla ayrılması durumunda maç fazlasıyla liderlik koltuğuna oturacak. Sarı-kırmızılılar oynadığı son 11 resmi mücadelede hiç yenilgi almadı.İlgili Haberi Oku

TRABZONSPOR KISMI HARİÇ

Trabzonspor maçında ise kombinelerle birlikte satılan bilet sayısı 45 bini buldu. Üstelik bu rakamın içerisinde Trabzon taraftarına ayrılan bölüm dahil değil. Bazı kombine sahipleri mücadeleye gidemese bile büyük oranda sarı-kırmızılılar bu sezon kendisine ait olan seyirci rekorunu geliştirmiş olacak. Kalan az sayıda biletin satışına ise devam ediliyor.