SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Divan Kurulu’nda yaptığı açıklamalar ile gündeme damga vurdu. Kendisini istifaya davet eden Fenerbahçe Onursal Başkanı Ali Şen’e yanıt veren Yıldırım, Yargıtay süreci bitene kadar görevinin başında olduğunu söyledi. Ali Şen’e seslenen Aziz Yıldırım, şunları söyledi:

“Ali Şen, bundan sonra konuşmak istiyorsan buraya gel. Öyle onursal başkan falan olma isteğim yok. Benim derdim belada, Yargıtay… Ben bunu çözeyim, zaten kendim ayrılacağım diye deklare ettim. Şerefsiz ve ahlaksızlar her gece bunu işliyor. Ben ‘bu kulübün kapısında bekçi olurum' dedim. 18 senemi bu kulüp için verdim. Mutlu muyum, mutluyum. Benim için onurdur. Bu onurun, şerefin de karşılığı olmalı yani…”

21 Ekim 2016Ali Şen: Eğer Aziz Yıldırım gitmezse…Fenerbahçe Spor Kulübü eski başkanlarından Ali Şen, dün akşam oynanan Manchester United-Fenerbahçe maçında taraftarın kulüp başkanı Aziz Yıldırım’ı istifaya davet etmesini değerlendirdi. Taraftar ile Aziz Yıldırım arasındaki gönül bağının koptuğunun anlaşıldığını belirten Ali Şen, “Bundan sonra toplanması çok zor. Bütün taraftarların görmek istediği bir başkan adayı var. O da Ali Koç” dedi. İlgili Haberi Oku

Geçmişte Ali Şen’in başkanlığı döneminde aday olduğunu da hatırlatan Aziz Yıldırım “Kim Fenerbahçe'ye başkan adayı olmak istiyorsa gelebilir ama ‘erkek gibi' adayım diyecek. ‘O olursa ben olmam' demeyecek. 1998 yılında biz bu mücadeleye girdik. Ali Şen kulübün üzerinde kabus gibi duruyordu” dedi.

Yayınlanma Tarihi:12:48,