SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş'a geldiği günden beri gol atamadığı için eleştirilen ancak İtalya'da Kartal'ın müthiş zaferinde başrol oynayan Vincent Aboubakar, bir anda yeniden menajerlerin gözdesi haline geldi.

Siyah-Beyazlı kulübe transfer olmadan önce özellikle Çin takımlarından cazip teklifler alan fakat Uzak Doğu'ya gitmek istemediği için teklifleri kabul etmeyen Kamerunlu yıldıza, 2 gol attığı Napoli maçından sonra sürpriz bir teklif geldi. Haberturk’ün haberine göre; İtalyan ekibinde sonradan oyuna giren ve penaltıdan skoru 2-2'ye getiren Gabbiadini'nin menajerlik firması, Aboubakar'ın yetkilerini elinde bulunduran Mondial Sport menajerlik şirketinin kapısını çaldı.Napoli yönetimiyle iyi ilişkilere sahip olan Gabbiadini'nin menajerinin, Aboubakar'ın Fransız menajerini arayıp, oyuncusunun gelecek sezon Napoli'ye gelip gelmeyeceğini sorduğu öğrenildi.

ZOR DÖNEMDE DESTEK ÇOK HOŞUNA GİTTİ

Vincent Aboubakar cephesinin teklif için İtalyan menajere teşekkür ettikleri ve önceliklerinin Beşiktaş olduğu düşüncesini ilettikleri belirtildi.

Patlama yapana kadar geçen sıkıntılı süreçte takım arkadaşları ve teknik heyet tarafından kendisine verilen destek karşısında çok sevinen Kamerunlu forvetin, Siyah- Beyazlı kulüpte kalmaya sıcak baktığı; anlaşma olmadığı takdirde Napoli'nin teklifinin değerlendirileceği ifade edildi.