SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor yazarları Manchester United-Fenerbahçe maçı için ne dedi?

Hakem pozisyonlara yakındı ama bazen pozisyona çok yakın olmak da hakeme hata yaptırabilir. Zaten sonrasında da hakemi zorlayan pek bir şey de olmadı. Oyuncular bireysel olarak kendilerine oynamaya çalıştılar. (Selçuk Dereli - SÖZCÜ)
Manchester,Watford deplasmanında 3-1 kaybederken rakibi Watford üçlü savunma ile sahaya çıkmış ve sahayı Mourinho'nun öğrencilerine dar etmişti. Advocaat'ın hatası, kadro eksikliğine rağmen inandığı kurguda inat etmesi oldu.  (Ilgaz Çınar - AMK)
Maçı kaybettik ama umudumuz sürüyor. Fenerbahçe önümüzdeki maçlarda telafi edip yoluna devam edecektir. (Argun Darıcı - AMK)
Manchester United'a ne ilk ne de son kez yenilecektir Fenerbahçe. Ama bu Manchester'a karşı (4 tane de atsa) 48 dakika boyunca bitmiş bir oyun oynamak acı. (Rıdvan Dilmen - Fotomaç)
Manchester United Teknik Direktörü Mourinho, ligde oynanan son Liverpool maçındaki 7 futbolcuyu Fenerbahçe karşısında sahaya sürmedi. Başta da İbrahimovic yoktu. Ama Fenerbahçe yönetimi çıkıp rakibine "Niye bize karşı İbrahimovic'i oynatmadın. Bizi resmen aşağıladın ey Mourinho" diye hesap sorabilir. (Erman Toroğlu - Fotomaç)
Daha dört gün önce Alanyaspor'u yenemeyen Fenerbahçe'nin Old Trafford'a gidip Manchester United'i yenmesi beklenmiyordu ama maçı canlı anlatımla veren İngiliz medyasının ortaya konan oyunla dalga geçmesi ve böyle bir fark açıkçası ağır oldu... (Şansal Büyüka - Milliyet)
İkinci yarıya başlayan 11’ini baştan kullansa ne kaybederdi ki! United cephesi moralsiz ve karmaşıkken; orta üçlüsü son derece renksiz, korkak bir takım tertibiyle Mourinho’nun ekmeğine yağ sürdü. (Uğur Meleke - Hürriyet)