SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Napoli – Beşiktaş maçına spor yazarları ne dedi?

Ortada Rus ve İtalyan mafyasının ortaoyunu vardı. Rus hakem olmayan bir pozisyonda verdiği saçma kararla maçın hikâyesini değiştirdi. Ama yetti mi yetmedi. İnanmış bir kadronun neler yapacağını gösterdi Beşiktaş. (Gökhan Dinç - AMK)
Herkes maçın 2-2 biteceğini düşünürken gecenin parlayan yıldızı Aboubakar bitime dakikalar kala ağları havalandırarak Beşiktaş'ı üstünlüğe taşıdı. Beşiktaş da Aboubakar gibi parladı. (Ali İskefli - Korkusuz)
Şenol Güneş gibi sakin bir teknik adamı çıldırtan hakemi ayrıca tebrik etmek lazım. Aboubakar, bir çıktı pir çıktı sahneye ve Beşiktaş'ı galibiyete taşıyan İsim oldu. (Sema Tuğçe Dikici -AMK)
Şenol hoca, Napoli’nin neden Romazede olduğunu çok iyi analiz edip ona göre elindeki malzemeden optimum verim alacak oyunu oynattı. Napoli’den alınan aslında 3 puandan da daha ötesi (Ali Ece - Hürriyet)
Bence Rus hakem çok iyi maç yönetti. Beşiktaş aleyhine verdiği iki penaltıda da haklı. İlkinde Fabri'nin kontrolsüz hamlesi, ikincisinde de Caner'in rakibin boynuna gereksiz bir sarılması vardı. (Ahmet Çakar - Sabah)
Beşiktaş, İtalya‘ya giderken kılığı- kıyafeti ile “jilet“ gibiydi... Yakışıklı mı yakışıklı... Göz kamaştıran bir görüntü... Haydi yakışıklı, devam... Bir maç, iki maç değil, sonuna kadar devam... (Şansal Büyüka - Milliyet)
Beşiktaş kaybeder miydi? Kaybederdi. Hiç önemli değil. Bu mücadeleyi verip kaybetseydi neyi kaybederdi? Hiçbir şeyi... Ama şahsiyetli kavga, bu şahsiyetli mücadeleyi veren teknik direktörün de, futbolcusunu da tebrik ederim. (Erman Toroğlu - Sabah)