SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İtalya’nın suç oranı en yüksek şehirlerinden Napoli'de mavi-beyazlı takımın fanatikliğiyle ünlü taraftarları işi holiganlığa vardırabiliyor. 2 bin 500'i aşkın Türk taraftarın da San Paolo Stadı'nda Beşiktaş'ı destekleyeceği karşılaşma, UEFA tarafından ‘çok riskli' ilan edildi. Geniş güvenlik tedbirleri alan Napoli emniyeti, kente gelen siyah-beyazlı futbolseverlerin yankesicilik ve gaspa karşı da dikkatli olmasını istedi.

19 Ekim 2016Napoli – Beşiktaş maçı saat kaçta hangi kanalda?Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi B Grubu'ndaki 3. sınavında bu gece İtalya'da Napoli'nin konuğu olacak. Temsilcimiz, ilk iki maçını kazanan grup liderini evinde devirip sükse yapmayı hedefliyor. Peki Napoli – Beşiktaş maçı saat kaçta başlayacak ve hangi kanalda yayınlanacak?İlgili Haberi Oku

Beşiktaş kulübü ise maçtan 4 saat önce tüm taraftarların Stazione Marittima Limanı'nda toplanıp, polis kontrolünde stada toplu gitme zorunluluğunu duyurdu. 3 Türk polis de takviye olarak maçta görev yapacak. Geçen sezon Napoli-Legia UEFA Avrupa Ligi karşılaşmasında olaylar çıkmıştı.