SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Jan Olde Riekerink’ten Gençlerbirliği dersi

Jan Olde Riekerink’ten Gençlerbirliği dersi

Rakibin kurduğu baskıyı kırmaları gerektiğini belirten Galatasaray'ın Hollandalı çalıştırıcısı Jan Olde Riekerink, oyuncularından saha içerisindeki kopukluklara dikkat etmelerini istedi.

Galatasaray’da 1-0 kazanılan Gençlerbirliği deplasmanında ortaya çıkan problemlere Teknik Direktör Jan Olde Riekerink el attı. Son 15 dakikada rakibin baskısını kıramadıkları için oldukça sinirlenen Hollandalı çalıştırıcı, oyuncularından 90 dakika boyunca konsantrasyonlarını kaybetmemelerini istedi.

18 Ekim 2016Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu`dan Lig TV`ye sert eleştiri!Galatasaray Kulübü Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, “Yapılan algı operasyonunda yayıncı kuruluşla ilgili problemlerimiz var. Yayıncı kuruluşla Galatasaray maalesef doğranıyor, ben yayıncı kuruluşta iki Beşiktaşlı'nın olmasını eleştiriyorum” dedi. İlgili Haberi Oku

Çok pozisyon verdiklerini ifade eden Riekerink, “Gençlerbirliği maçını kazandık ancak çıkarmamız gereken dersler oldu. Çok pozisyon verdik. Muslera olmasaydı yenilebilirdik. Takım olarak savunma yapamıyoruz. Forvet ve orta saha arasında orta saha ile de defans arasında iletişim kopuyor. Bunlara dikkat etmeliyiz” dedi.