SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe İngiltere yolculuğunda kabustan döndü!

Fenerbahçe'yi Manchester'e götüren uçağın sol ön camında bir çatlak meydana geldi. Pilot Budapeşte'ye acil iniş yaptı. Çatlağın kuş çarpması sonucu meydana geldiği bildirildi. Türkiye'den gelen yeni bir uçakla sarı-lacivertli kafile Manchester'a uçtu. Macaristan'da uzun bir süre bekleyen Fenerbahçe'nin antrenmanı iptal edilirken UEFA'dan gelen baskı sonucunda basın toplantısı iptal edilmedi.

Güncellenme: 21:28, 19/10/2016
Fenerbahçe İngiltere yolculuğunda kabustan döndü!

Fenerbahçe kafilesini taşıyan uçağın kokpit camında oluşan çatlak sebebiyle pilot Budapeşte’ye zorunlu iniş yaptı.  Manchester United ile oynayacağı maç için İngiltere’ye giden sarı-lacivertli kafileyi taşıyan uçağın kokpit camına kuşun çarpması sonucu camda kırık oluştu ve pilot Budapeşte’ye zorunlu iniş yaptı. Akşam saatlerinden Türkiye’den gelen yeni bir uçakla İngiltere’ye uçan sarı-lacivertlilerin programı da değişti. Fenerbahçe kafilesi uzun bir yolculuğun ardından Manchester’a iniş yaptı.

ANTRENMAN İPTAL EDİLDİ

Medya programına göre Teknik Direktör Advocaat ve 1 futbolcu TSİ 20.00’de basın toplantısında katılacaktı. Son çalışma Old Trafford’da 20.30’da yapılacaktı. Ancak yaşanan gelişmeler sonrasında sarı-lacivertlilerin yapacağı antrenman iptal edildi. Advocaat ise basın toplantısını yapacak. 

19 Ekim 2016Beşiktaş ve Galatasaray`dan Fenerbahçe`ye geçmiş olsun mesajıFenerbahçe kafilesini taşıyan uçağın kokpit camında oluşan çatlak sebebiyle pilot Budapeşte'ye zorunlu iniş yapmasının ardından Beşiktaş ve Galatasaray’dan sarı-lacivertli kulübe geçmiş olsun mesajı geldi.İlgili Haberi Oku

detay-1

detay-2

Yayınlanma Tarihi:13:46,