SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto 2’nci Lig Kırmızı Grup ekibi Aydınspor 1923’te cuma günü gerçekleştirilecek Olağanüstü Genel Kurul öncesi başkan adayı çıkmaması camiayı endişelendirdi. Mevcut Başkan Hidayet Türen de henüz görevine devam edip etmeyeceğinin netlik kazanmadığını belirterek, “Başkanlık için kesin kararımı vermedim. Başka bir başkan adayı çıkmadı. Kongremiz cuma günü saat 12.00’de yapılacak. O zamana kadar mutlaka biri liste hazırlar. Bu ben olur muyum, bilemiyorum. Ancak şimdilik kafamda bir düşünce yok” diye konuştu.

11 Ekim 2016Karşıyaka`nın delili görüntü: İşte kural hatasının belgesiSpor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta Aydınspor 1923’e İzmir’de 4-3 yenildikleri maçta hakem Celal Bayraklı’nın, daha önce sarı kartı bulunmayan Okan’ı 2. sarı karttan oyun dışı bırakıp kural ihlali yaptığını iddia eden Karşıyaka, Ege TV’nin yaptığı çekimlerde olayı belgeledi. İlgili Haberi Oku

DEMOKRASİ PANKARTI İLE BİLİNİYOR

Ege’nin Spor Toto 2’nci Lig’deki iki temsilcisi Aydınspor 1923 ve Fethiyespor arasında dün oynanan hazırlık maçına, futbolcu ve taraftarların darbe girişimine karşı açtıkları pankartlar damgasını vurdu.

Aydın Adnan Menderes Stadı’ndaki karşılaşmaya konuk Fethiyespor ‘Darbeye Hayır’, Aydınspor 1923 ‘Demokrasiye Evet’ yazılı pankartlarla çıkarken, Aydınlı futbolseverler ise tribüne, ‘Game Over Feto’ pankartı astı. Taraftarlar müsabaka öncesi ve sırasında darbeyi lanetleyen sloganlar attı.