SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sıra sende Gökhan İnler

Gökhan İnler, 4 yıl formasını giydiği Napoli’ye rakip olacak. Siyah-beyazlı taraftarlar Talisca’nın Benfica’ya yaptığını tecrübeli orta saha oyuncusundan da bekliyor.

09:21 -
Sıra sende Gökhan İnler

Sakatlığı geçtiği halde Kayseri'de riske edilmeyen Gökhan İnler, 4 sezon formasını giydiği ve kaptanlığını da yaptığı İtalyan temsilcisine rakip olmanın heyecanı içinde. Siyah-beyazlı taraftarlar ise bonservisine sahip olan Benfica'nın ağlarını deplasmanda son dakikadaki frikiğiyle havalandıran Talisca gibi İnler'in de eski takımına karşı gol atması yönündeki beklentisini ‘Sıra sende' sloganıyla ortaya koydu.

17 Ekim 2016Beşiktaş`a Oğuzhan Özyakup`tan kötü haberBeşiktaş, Napoli maçının çalışmalarına devam ederken sakatlığı bulunan Oğuzhan Özyakup takımdan ayrı çalıştı. Milli yıldızın İtalya’ya götürülmesi beklenmiyor.İlgili Haberi Oku

Göreve hazır olduğunu belirten tecrübeli orta saha, UEFA'ya “Çocukluk hayalim olan takımda oynuyorum. Napoli'de de harika günlerim geçti. San Paolo'ya dönmek güzel olacak, sabırsızlanıyorum. Gol atarsam kesinlikle sevincimi göstermem ama kazanmak için geliyoruz” açıklamasını yaptı. İtalya'da mavi- beyazlı taraftarların, Gökhan'ı tribüne çağırıp alkışlaması bekleniyor.