SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
“Fenerbahçe Sen Çok Yaşat” projesi hayata geçiyor

“Fenerbahçe Sen Çok Yaşat” projesi hayata geçiyor

Ülkemizin yıllık yaklaşık 2 milyon 500 bin ünite kan ihtiyacının tamamına yakınını gönüllü kan bağışçılarının desteğiyle sağlayan Kızılay ile Fenerbahçe son derece önemli bir projeye imza atmaya hazırlanıyor.

Yapılan işbirliği ile Fenerbahçeli taraftarları gönüllü ve düzenli kan bağışçısı olmaya teşvik etmek amacıyla kan bağışında bulunmaya davet ediyor.

29 Ekim 2016 Cumartesi günü, saat 10:00-19:00 saatlerinde, başta Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi olmak üzere, taraftarlar İstanbul’da 12 ayrı noktada eş zamanlı olarak kan bağışlayacak. Ayrıca Kadıköy Meydanı ve Eminönü Meydanı’ndaki kan bağışı noktalarında kök hücre bağışında da bulunabilecek.

Kan bağışı noktaları şöyle:

Anadolu Yakası: Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi, Kadıköy Meydanı, Ümraniye Çarşı Meydan, Maltepe Meydanı, Çekmeköy Madenler Meydanı.

Avrupa Yakası: Arnavutköy Merkez Cami Önü, Beylikdüzü Meydanı, Esenyurt Cumhuriyet Meydanı, Eyüp Meydanı, Eminönü-Fatih Eminönü Meydanı, Silivri Sahil Atatürk Meydanı, Esenler Meydanı