SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Emenike fırçayı yedi özür diledi

Hollandalı teknik adam Dick Advocaat, Nijeryalı golcü Emenike'yi uyardı, kendi bildiğini okumaması ve direktiflerini uygulaması gerektiğini bildirdi.

Güncellenme: 08:45, 18/10/2016
Emenike fırçayı yedi özür diledi

Teknik Direktör Advocaat, dün antrenman sonrasında, disiplinsiz tavırlarıyla gündem olan Emenike'ye sert uyarılarda bulundu. Nijeryalı golcüye, “İyi oynasaydın sahada kalırdın” diyen Hollandalı, “Oyundan çıkarken üzülmeni anlıyorum. Ancak sahada senden istediklerimi yapmıyor ve kendi bildiğini okuyorsun. Oyundan çıkarken yaptığın hareket bana değil takım arkadaşlarına saygısızlıktı” ifadelerini kullandı.

18 Ekim 2016Dick Advocaat`tan 4 futbolcuya uyarıAlanya maçının görüntülü analizini yaparak futbolcularına yüklenen Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat’ın hedefinde kötü performansı nedeniyle 4 isim vardı.İlgili Haberi Oku

HOCADAN ÖZÜR DİLEDİ

Alanya maçı sonrasında yaptığı hareketten dolayı Emenike, hocasından özür diledi. “Fenerbahçe'nin başarısı için elimden gelenin en iyisini yaptım” diyen Nijeryalı, “Sahada kalsaydım gol atacağıma inanıyordum. Oyundan çıkmayı beklemiyordum, bundan tepki gösterdim. Böyle davranmamam gerekiyordu” şeklinde konuştu.

18 Ekim 2016Fenerbahçe taraftarından Rasim Ozan Kütahyalı protestosu!Fenerbahçeli taraftarlar, Beyaz TV kanalının önünde Rasim Ozan Kütahyalı’yı protesto etti.İlgili Haberi Oku

EMENIKE’DEN GERİ VİTES

Emenike, Advocaat'a sosyal medyadan “12 maçta 6 gol hiçbir şey. Her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğim. Yorum yok” ifadelerini kullanarak gönderme yaptı. Nijeryalı golcü dakikalar sonra İdari Menajer Çetinkaya'nın kendisini uyarması sonrasında bu paylaşımını sildi.

18 Ekim 2016Fenerbahçe yönetimine acı reçeteFenerbahçe yönetiminden, Dick Advocaat’a tam destek geldi. Hollandalı teknik direktör ise yönetime sunduğu raporda eksikleri tek tek sıraladı.İlgili Haberi Oku

AZİZ YILDIRIM TEPKİLİ

Başkan Aziz Yıldırım, İdari Menajer Hasan Çetinkaya aracılığıyla Nijeryalı golcüyü uyardı. Yıldırım'ın mesajını Emenike'ye ileten Çetinkaya “Yaptığın davranışlarla değil attığın gollerle gündeme gelmelisin. Bu davranışlarını sürdürmen halinde çeşitli yaptırımlarla karşılaşabilirsin” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:08:24,