SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Dick Advocaat’tan 4 futbolcuya uyarı

Dick Advocaat’tan 4 futbolcuya uyarı

Alanya maçının görüntülü analizini yaparak futbolcularına yüklenen Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat'ın hedefinde kötü performansı nedeniyle 4 isim vardı.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Advocaat, antrenman öncesinde tesislerde futbolcularıyla Alanyaspor maçının görüntülü bir analizini yaptı. Oyuncularını sert bir dille uyaran Hollandalı çalıştırıcı, özellikle Stoch, Volkan Şen, Van der Wiel ve Hasan Ali'ye yüklendi. Tecrübeli teknik adam, daha sonra oyuncularından Alanyaspor maçını unutmalarını ve tamamen Manchester United maçına odaklanmalarını istedi.

18 Ekim 2016Fenerbahçe taraftarından Rasim Ozan Kütahyalı protestosu!Fenerbahçeli taraftarlar, Beyaz TV kanalının önünde Rasim Ozan Kütahyalı’yı protesto etti.İlgili Haberi Oku

“Ben kulübün başarısı için buradayım” diyerek konuşmasını sürdüren Hollandalı, “Beklentilerimin uzağındayız. Ancak ben hâlâ sizlere inanıyorum. Kendinizi geliştirebileceğinizi düşünüyorum. Hep birlikte Fenerbahçe’yi yukarı taşımak zorundayız. Bunun için de bireysellikten uzaklaşarak takım olmalıyız. Sahada mücadele etmeliyiz, savaşmalıyız. Sadece sizi değil kendimi de bu tablo nedeniyle suçluyorum” dedi.