SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Napoli polisi açıklama yaptı! 3 Türk polis…

Napoli-Beşiktaş maçı öncesinde bir yetkili açıklamalarda bulundu. Maç günü olay beklemediklerini ve 3 Türk polisin kendilerine yardımcı olacağını belirten polis yetkilisi Vincenzo Bonagura, Beşiktaş taraftarından da övgüyle söz etti.

21:18 -
Napoli polisi açıklama yaptı! 3 Türk polis…

UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu’nda Çarşamba akşamı Napoli-Beşiktaş arasında oynanacak maçta 3 Türk polisin de görev alacağı belirtildi.

İtalya Genel Soruşturma ve Özel Harekat Birimi’nin (DIGOS) Napoli sorumlularından bir yetkili, San Paolo Stadı’nda TSİ 21.45’te başlayacak olan karşılaşma öncesi, alınan güvenlik tedbirlerine ilişkin açıklamalar yaptı.

17 Ekim 2016Avrupa`daki temsilcilerimizin İddaa oranları açıklandıİlgili Haberi Oku

Napoli kulübüne yakın bir radyo kanalına konuşan polis yetkilisi Vincenzo Bonagura, “Şehre çok sayıda; 2 bin 500 Türk taraftarının gelecek olmasına rağmen Çarşamba günkü maç öncesi olumsuz sinyaller almıyoruz. Beşiktaş bir halk takımı ve onun taraftarları, sosyal yönü çok güçlü bir karaktere sahip. Beşiktaş taraftarı, millet ve ezilenler lehine hareket ediyor. Legia Varşova taraftarlarının Napoli’deki karşılaşma öncesi çıkardığı kavgaları düşünerek bu maç için iyi hazırlanıyoruz” diye konuştu.

Türk taraftarlarının, sadece maçın değil, aynı zamanda Napoli’nin güzelliklerinin keyfini de çıkarmak için bu kente geleceğini belirten yetkili, “Onlar bizim için taraftar-turist” dedi. Türkiye’nin Roma Büyükelçiliği ile irtibatta olduklarını da söyleyen yetkili, “Ayrıca 3 Türk polis meslektaşımız da işimizde bize yardımcı olacak” dedi. Yetkili, Beşiktaş taraftarının stada girişinin yerel saatle 14.00’dan, rakip takım taraftarının ise 17.45’ten itibaren yapılacağını da belirtti.

17 Ekim 2016Beşiktaş`tan taraftarlara Napoli uyarısıİlgili Haberi Oku

Son güncelleme: 21:22 17.10.2016