SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Günün spor ekranı

Günün spor ekranı

Günün öne çıkan spor karşılaşmalarını ve yayınlandıkları kanalları sizler için derledik.

FUTBOL

Spor Toto Süper Lig

Bursaspor-Osmanlıspor………….Lig TV…………… 13.30

M. Başakşehir-A. Konya……….Lig TV 2…………. 13.30

Fenerbahçe-A. Alanya……………Lig TV…………… 16.00

Trabzonspor-Akhisar Bld………..Lig TV…………… 19.00

TFF 1. Lig

Boluspor-Denizlispor………….. TRT Spor…………. 14.00

Manisaspor-Adana DS……….. TRT Avaz………… 14.00

Eskişehir-Giresunspor…………. TRT Spor…………. 16.00

Gaziantep-Samsunspor………. TRT Avaz………… 16.00

Şanlıurfa-Y. Malatya………….. TRT Spor…………. 19.00

Spor Toto 2. Lig

BB Erzurum-İstanbulspor……Kardelen TV………. 14.00

Spor Toto 3. Lig

Elaziz Bld.-Sakaryaspor………. Kanal 23…………. 14.00

Orduspor-Düzyurt……………….Altaş TV…………. 14.00

Manisa BB.-Kemerspor……….. Egetürk………….. 15.30

Türkiye U 16 Gelişim Ligi

Fenerbahçe-Sarıyer……………….FB TV…………… 12.00

Galatasaray-Beşiktaş……………..GS TV…………… 13.00

Türkiye U 21 Süper Ligi

Bursaspor-Osmanlıspor……. Bursaspor TV……… 13.30

Fenerbahçe-A. Alanya……………FB TV…………… 15.30

Türkiye U 17 Gelişim Ligi

Fenerbahçe-Sarıyer……………….FB TV…………… 14.00

Galatasaray-Beşiktaş……………..GS TV…………… 15.00

İspanya Ligi

Alaves-Malaga……………..Digiturk Kanal 91…… 13.00

Ath. Bilbao-Real Sociedad…….Lig TV 3…………. 17.15

S. Gijon-Valencia…………………Lig TV 3…………. 19.30

Villarreal-Celta Vigo…………….Lig TV 2…………. 21.45

Hollanda Ligi

Zwolle-Twente…………………. Tivibuspor………… 13.30

NEC Nijmegen-Feyenoord….Tivibuspor 2………. 15.30

Den Haag-Ajax………………..Tivibuspor 2………. 17.45

İtalya Ligi

Fiorentina-Atalanta……………..Lig TV 4…………. 13.30

Inter-Cagliari………………………Lig TV 4…………. 16.00

Lazio-Bologna………………Digiturk Kanal 91…… 16.00

Chievo-Milan……………………..Lig TV 3…………. 21.45

İngiltere Ligi

Middlesbrough-Watford…….Turkcell TV……….. 15.30

Southampton-Burnley………..Turkcell TV……….. 18.00

Almanya Ligi

Mainz-Darmstadt…………….. Eurosport 2……….. 16.30

Wolfsburg-Leipzig……………. Eurosport 2……….. 18.30

Fransa Ligi

St. Etienne-Dijon…………………Lig TV 4…………. 18.00

Marsilya-Metz…………………….Lig TV 4…………. 21.45

Belçika Ligi

Anderlecht-Lokeren……………NTV Spor………… 19.00

Brezilya Ligi

Internacional-Flamengo…..Digiturk Kanal 91…… 22.00

Santos-Gremio……………………Lig TV 3…………. 00.30

ABD Ligi

Montreal-Toronto……………. Eurosport 2……….. 22.00

Portland-Colorado…………… Eurosport 2……….. 24.00

BASKETBOL

Spor Toto Basketbol Ligi

Tofaş-Galatasaray Odeabank..Lig TV 2…………. 16.00

Banvit-Darüşşafaka Doğuş…..NTV Spor………… 17.00

İtalya Basketbol Ligi

P. Cantu-C. Pesaro……………Tivibuspor 3………. 13.00

İspanya Basketbol Ligi

Bilbao Basket-Barcelona…….Tivibuspor 2………. 13.30

Real Madrid-Murcia………….Tivibuspor 3………. 19.30

VTB Ligi

Lokomotiv Kuban-Enisey……Tivibuspor 3………. 16.00

TENİS

ATP Şanghay Final………………Lig TV 3…………. 11.30

WTA Linz Final………………….Eurosport………… 15.00