SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Günün spor ekranı

Günün spor ekranı

Günün öne çıkan spor karşılaşmalarını ve yayınlandıkları kanalları sizler için derledik.

FUTBOL

Spor Toto Süper Lig

Kasımpaşa-Gaziantep . . . . . . . . . . . . .Lig TV . . . .14.00

Kayserispor-Beşiktaş . . . . . . . . . . . . . .Lig TV . . . .17.00

Adanaspor-K. Karabük . . . . . . . . . . .Lig TV 2 . . . .19.30

G. Birliği-Galatasaray . . . . . . . . . . . . . .Lig TV . . . .20.00

TFF 1. Lig

Altınordu-Mersin İY. . . . . . . . . . . .TRT Spor . . . .14.00

Balıkesir-Sivasspor . . . . . . . . . . . . .TRT Spor . . . .16.30

Ümraniye-Göztepe . . . . . . . . . . . .TRT Avaz . . . .19.00

Elazığ-Bandırma . . . . . . . . . . . . . . .TRT Spor . . . .19.30

İspanya Ligi

Leganes-Sevilla . . . . . . . . . . . . . . . . .Lig TV 4 . . . .14.00

Barcelona-Deportivo . . . . . . . . . . . .Lig TV 3 . . . .17.15

Atletico Madrid-Granada . . . . . . . . .Lig TV 3 . . . .19.30

Real Betis-Real Madrid . . . . . . . . . . .Lig TV 3 . . . .21.45

İngiltere Ligi

Chelsea-Leicester . . . . . . . . . . . . . . .Lig TV 3 . . . .14.30

Arsenal-Swansea . . . . . . . . . . . . .Smart Spor . . . .17.00

Man. City-Everton . . . . . . . . . . . . . . .Lig TV 3 . . . .17.00

Crystal Palace-West Ham . . . . .Turkcell TV . . . .19.30

İtalya Ligi

Napoli-Roma . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Lig TV 4 . . . .16.00

Juventus-Udinese . . . . . . . . . . . . . . .Lig TV 2 . . . .21.45

Almanya Ligi

E. Frankfurt-Bayern Münih . . .Eurosport 2 . . . .16.30

W. Bremen-Leverkusen . . . . . .Eurosport 2 . . . .19.30

Rusya Ligi

Rubin Kazan-K. Sovetov . . . . . . .Tivibuspor . . . .17.00

Sp. Moskova-Rostov . . . . . . . . .Tivibuspor 2 . . . .19.30

Fransa Ligi

Nancy-PSG . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Lig TV 4 . . . .18.00

Guingamp-Lille . . . . . . . . . . . . . . . . .Lig TV 4 . . . .21.00

Hollanda Ligi

PSV-Heracles . . . . . . . . . . . . . . .Tivibuspor 3 . . . .20.45

BASKETBOL

Spor Toto Basketbol Ligi

Beşiktaş SJ-Muratbey Uşak . . . . . . .Lig TV 3 . . . .14.00

Türkiye 1. Ligi

Eskişehir Basket-Akhisar Bld. . . . . . . .ES TV . . . .17.00

Bursaspor-Beylikdüzü . . . . . .Bursaspor TV . . . .18.00

Almanya Ligi

Tigers Tübingen-O. WürzburgTivibuspor 2 . . . .21.30

TENİS

ATP Şanghay yarı final . . . . . . . . . . .Lig TV 3 . . . .08.30

ATP Şanghay yarı final . . . . . . . . . . .Lig TV 3 . . . .11.30

SUPERBIKE

İspanya Sıralama Turları . . . . . . .Eurosport . . . .11.30

İspanya 1. Yarış . . . . . . . . . . . . . . .Eurosport . . . .14.00

GOLF

Milton Keynes . . . . . . . . . . . . . .Tivibuspor 4 . . . .14.00

North Carolina . . . . . . . . . . . . .Tivibuspor 4 . . . .21.30

California . . . . . . . . . . . . . . . . . .Tivibuspor 4 . . . .24.00

BİLARDO

İngiltere Açık . . . . . . . . . . . . . . . . .Eurosport . . . .15.00

İngiltere Açık . . . . . . . . . . . . . . . . .Eurosport . . . .21.00

VOLEYBOL

Bursaspor-VakıfBank . . . . . . .Bursaspor TV . . . .15.00

Manisa BB-Yeşilyurt . . . . . . . . . . . .Ege Türk . . . .16.00

HENTBOL

Beşiktaş Mogaz-HC Motor . . . .Smart Spor . . . .18.30