SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın yıldızı Bruma’ya İtalya’dan talip var

Bruma için Beşiktaş’ın Devler Ligi’ndeki rakiplerinden Napoli de devreye girdi. Milik’in de sakatlığının 6 ay sürecek olmasıyla ara transfer döneminde yeni bir oluşum içerisine girecek olan İtalyanlar kesenin ağzını açacak.

08:20 -
Galatasaray’ın yıldızı Bruma’ya İtalya’dan talip var

Galatasaray bir yandan Bruma ile sözleşme imzalamaya hazırlanırken, bir yandan da oyuncusuna gelen teklifleri en iyi ve yüksek şekilde değerlendirmek istiyor. İngiliz devlerinin radarına giren 21 yaşındaki futbolcunun talipleri her geçen gün artıyor. Son olarak Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerinden İtalyan ekibi Napoli, menajeri vasıtasıyla Bruma için nabız yokladı.

12 Ekim 2016Bruma Galatasaray`a imzaya hazırGalatasaray, Bruma’nın 2018’de bitecek olan sözleşmesini uzatarak oyuncunun geleceğini garanti altına almak istiyor.İlgili Haberi Oku

Higuain’den gelen 90 milyon Euro ile önemli transferler yapan ancak Milik'in sakatlanmasıyla zora giren Napoli, Drogba'nın yanı sıra ara transfer döneminde Bruma'yı da almak istiyor. Sadece transfer döneminde 26 milyon Euro net kâr elde eden Napoli'nin dolaylı teklifi üzerine Galatasaray yönetimi ise kapıyı 40 milyon Euro'dan açtı.

Son güncelleme: 08:25 15.10.2016