SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Van Der Wiel tam bir maço çıktı

Fenerbahçe'de ilk sezonunu yaşayan Gregory van Der Wiel, sevgilisi Rose Bertram ile gece kulübünde eğlendi. Wiel, dünyaca ünlü model sevgilisi Rose Bertram'ı çok kıskandığını dile getirdi.

13:55 -
Van Der Wiel tam bir maço çıktı

Fenerbahçe’de oynayan Hollandalı futbolcu Van Der Wiel önceki gece dünyaca ünlü model sevgilisi Rose Bertram ile Asmalımescit Soho’da eğlendi.

Van Der Wiel, fotoğraflarını çeken habercilerin yanına gelerek mütevazi bir şekilde sevgilisini de çağırarak, “Siz sorun ben yanıtlayayım öğrenmek istediğiniz var mı” diye konuştu.

ROSE NE GİYECEĞİME KARIŞMAZ

Rose Bertram’ı kıskandığını söyleyen Hollandalı futbolcu, “Kıyafetlerimi kendim seçiyorum. Rose asla ne giyeceğime karışmaz ben de onun kıyafetlerine karışmam böylelikle aramızda hiç bir anlaşmazlık olmuyor. Rose’yi seviyorum ve her erkekte olduğu kadar ben de kıskanç bir erkeğim. İsterseniz biraz da Rose’ye sorun” dedi.

Rose Bertram ise, “Konuşacak bir şey yok söylediklerinin hepsi benim içinde geçerli. Ne söylediyse katılıyorum” diyerek gece kulübünün merdivenlerinde bol bol fotoğraf çektirdiler.

Son güncelleme: 14:00 14.10.2016