SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Nicolas Anelka’dan olay açıklama: Cinsel organıyla…

Nicolas Anelka’dan olay açıklama: Cinsel organıyla…

Bir dönem Fenerbahçe forması da giyen Fransız eski futbolcu Nicolas Anelka, Arsenal'da Vieira'nın cinsel organıyla yüzünüe vurduğunu açıkladı.

İki sezon Arsenal’da forma giyen eski Fenerbahçeli Nikolas Anelka’nın İngiliz ekibinden ayrılmasının ilginç sebebi yeniden konuşuluyor. Bir dönem Fenerbahçe’de de forma giyen Fransız forvet Nicolas Anelka kariyerindeki ilk çıkışını Premier Lig ekibi Arsenal’da yapmıştı. Ancak iki sezonun ardından İngiliz kulübünden ayrılmıştı.

Anelka’nın 2009 yılında yayınlanan “It’s Not Me, It’s Everyone Else” adlı otobiyografisinde Arsenal’dan ayrılma sebebini anlattığı bölüm bugünlerde sosyal medyada yeniden gündeme geldi.

14 Ekim 2016Telefon uygulamalarının formaları!Graphic United isimli web sitesi, dünyanın en çok kullanılan mobil uygulamaları için forma tasarladı.İlgili Haberi Oku

Analke kitabında yer vermediği şu ifadelerle çok konuşuluyor; “Vieira’nın takım içindeki lakabı ‘Le Long’tu. Bir gün çok net bir gol pozisyonu kaçırdım. Sonrasında Patrick Vieira 35 santimetrelik cinsel organıyla yüzüme vurdu. O anda lakabının sebebini anladım. O an takımdan ayrılma kararı aldım. Duyduğum utancı hayal edebiliyor musunuz?

Fransız oyuncu, takımın menajeri ve vatandaşı Arsene Wenger’in olaya Vieira’ya beşlik çakarak tepki verdiğini görmesinin ardından takım ayrılması gerektiğini anladığını da belirtti.

Kaynak: Goal