SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gerard Pique sevgilisi Shakira ile tanışma hikayesini anlattı

Barcelona ve İspanya'nın yıldız savunmacısı Gerard Pique, sevgilisi ünlü şarkıcı Shakira ile nasıl tanıştığını anlattı. Güney Afrika'da düzenlenen 2010 Dünya Kupası'nda tanışan ve büyük bir aşk yaşayan İspanyol futbolcu Gerard Pique ve şarkıcı Shakira, magazin dünyasının örnek çiftleri arasında gösteriliyor.

Barcelona ve İspanya'nın yıldız savunmacısı Gerard Pique, sevgilisi ünlü şarkıcı Shakira ile nasıl tanıştığını anlattı.
Güney Afrika'da düzenlenen 2010 Dünya Kupası'nda tanışan ve büyük bir aşk yaşayan İspanyol futbolcu Gerard Pique ve şarkıcı Shakira, magazin dünyasının örnek çiftleri arasında gösteriliyor.
Aralarındaki boy ve yaş farkına rağmen oldukça mutlu bir görüntü sergileyen ikiliden Pique, ilişkilerinin nasıl başladığını ilk kez anlattı.
Altı yıldır birlikteliklerini sürdüren ve 2 çocuk sahibi olan çiftlerin tanışma hikayesinin oldukça ilginç olduğu ortaya çıktı.
Katalan televizyon kanalı TV3'e konuşan Pique, Shakira ile tanışma hikayesini şu cümleler ile anlattı:
2010 Dünya Kupası'na hazırlandığımız dönemde, Shakira ile Madrid'de tanıştım. Turnuvanın resmi şarkısı Waka-Waka'nın klip çekimindeydik.
Her şey Güney Afrika'da başladı. Dünya Kupası'nın açılış töreninde sahne alacaktı. Ben de ona mesaj atarak, hava durumunu sordum.
Normalde böyle aptalca bir soruya 'Montunu giymeyi unutma' şeklinde bir yanıt alırsınız. Ama o bana, her an havanın o anki durumunu mesaj attı.
Bir noktada ona 'Seni yeniden görmem için final oynamamız gerek' dedim. Çünkü finalde de sahne alacaktı.
Hazır finale kadar çıkmışken, turnuvayı kazanalım dedik ve kazandık.