SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bucaspor’un keyfi kaçtı

Mali kriterleri yerine getirmediği gerekçesiyle TFF Kulüp Lisans Kurulu'nun verdiği 3 puan silme cezasına itiraz eden Bucaspor'a Tahkim Kurulu'ndan ret cevabı gelmesi pazar günü oynanacak Sivas Belediyespor maçı öncesi moralleri bozdu.

Güncellenme: 15:46, 14/10/2016
Bucaspor’un keyfi kaçtı

Teknik Direktör İlker Seven yönetimin cezanın kalkması için büyük çaba sarf ettiğini ancak sonuç alamadığını söyledi. Silenecek 3 puanı telafi edeceklerini belirten Seven, “Elbette hepimiz çok üzüldük. Ancak morallerini bozulmaması lazım. Evimizdeki Sivas Belediyespor maçını kazanarak asılan yüzleri güldüreceğiz” dedi.

Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duydukları bir dönemden geçtiklerini sözlerine ekleyen Seven, “Pazar günü taraftarımızdan her zamankinden daha güçlü destek bekliyoruz. Camiamıza özlenen başarıları yaşatmak için tüm gücümüzle çalışacağız. İyi bir kadromuz ve Bucaspor’u gönülden seven futbolcularımız var. Onların çabasıyla bu takım çok iyi yerlere gelecek” dedi.

Sakatlardan golcü Burak Aydın’ın iyileştiğini kaydeden Seven, “Burak 2 hafta önce kafa travması geçirmişti. Şu anda oynayacak durumda. Ancak Mehmet ve Şenol iyileşmedi” bilgisini verdi.